Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Data Market > Teknoloji Çözümleri
Teknoloji Çözümleri

​Birleşik İletişim ve Mesajlaşma

Referans Projeler

Bu konuda hizmet sunduğumuz müşterilerimizden bazıları. ​

 

axa.jpg Proje Detayları için tıklayınız.

 

​Hızla gelişen ve yaygınlaşan iletişim teknolojileri ve mobil teknolojilere bağlı olarak iş ihtiyaçlarının ve iş yapış şekillerinin tamamen değiştiği bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte geleneksel bilgi ve içerik yönetimi anlayışı değişiyor. Sosyal ağlar ile işbirliğini içeren yeni çalışma şekilleri gelişiyor. Güçlü ve etkili kurumsal arama ile bilgiye erişimin önemi giderek artıyor. Kurum çalışanlarının mobilitesi artıyor ve çalışanlar zamanlarının çoğunu asıl çalışma alanlarından uzakta geçiriyor.

Data Market, hızla değişen bu ihtiyaçlar doğrultusunda Microsoft Birleşik İletişim çözümlerindeki uzmanlığıyla müşterilerinin iletişim altyapı bileşenlerini birbirleriyle entegre hale getiriyor. Altyapı ve iş süreçlerinde verimliliği arttırıcı çözümler sunuyor.

Gerçekleştirdiği başarılı projeler ve güçlü referansları sayesinde "Voice-Ready Partner for Microsoft Unified Communications" ünvanını sahip olan Data Market, Birleşik İletişim çözümleri alanında birçok değerli üretici firma ile çözüm ortaklığı yapıyor. Bu sayede karmaşık ortamlar için birlikte çalışma imkanı ve yönetim kolaylığı sağlıyor.

Data Market, Microsoft Lync ve Exchange Birleşik İletişim çözümleri sayesinde;

  • Haberleşmek için kullandığınız tüm yolları bir araya getirmenizi
  • E-Posta, takvim, kişiler, görevler, sesli postalar ve faks iletilerinizin tamamını tek bir gelen kutusunda görüntülemenizi
  • Çalışanlarınızın heryerden çalışabilir olmasını
  • Kişilere, güncel  ulaşılabilirlik bilgilerini sunan iletişim durumlarına  göre ulaşılmasını ve güvenli anlık mesajlaşma, telefonla arama, masaüstü paylaşımı veya görüntülü konferans oturumu yoluyla heryerden iletişim kurabilmenizi sağlar.

Microsoft Lync Server

Microsoft'un kurumsal birleşik iletişim platformu Microsoft Lync, Windows 8 ve mobil cihazları da içeren diğer işletim sistemleri üzerinde kişileri, günlük üretkenlik deneyimlerinin bir parçası olarak bir araya getiriyor. Lync, sağladığı tutarlı deneyimle, kurumların tek istemci üzerinden iletişim durum bilgisi, ses, video ve web konferans ihtiyaçlarını en iyi ve kolay şekilde karşılamasını sağlıyor. Skype ile entegrasyonu sayesinde de yüz milyonlarca Skype kullanıcısıyla zengin iletişimin yollarını açıyor. Microsoft Lync, Microsoft Exchange ile sıkı entegrasyonuyla, mesajlaşmanın yanında kurumunuz için tüm iletişim imkânlarını tek bir platform üzerinden sağlıyor.

Microsoft Lync ile gelen Avantajlar:

  • Birleştirilmiş deneyim
  • Bağlanın ve Birlikte Çalışın
  • Basit, Vazgeçilmez ve Güvenilir Konferans
  • Eksiksiz Kurumsal Ses Özellikleri
  • Güçlü Kurulum ve Yönetim Araçları
  • Genişletilebilirlik

 lync.jpg