Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Data Market > İş Uygulamaları
İş Uygulamaları

​Dijital Form İşleme, Data Kalem

Referans Projeler

Bu konuda hizmet sunduğumuz müşterilerimizden bazıları.  


 DenizBankLogo.png

Proje Detayları için tıklayınız

seker.png 

​                    

Günümüzde yasal zorunluluklar başta kamu sektörü ve bankalar olmak üzere birçok sektörde matbu evrak ve ıslak imza kullanımını zorunlu kılmaktadır. Buna ek olarak saha ekipleri işlerinin gerektirdiği zorunluluklar dolayısıyla (ellerin ekipman kullanımı dolayısıyla dolu olması, ortam şartları, iş sürekliliği, esneklik) kağıt formlar ile çalışmayı tercih etmektedir. Ancak sağladığı bütün avantajlara rağmen kağıt formlar ile çalışmak beraberinde yönetim, kontrol, denetim ve arşivleme problemlerini beraberinde getirmekte, çalışanların işlerine ve müşterilerine ayırdıkları kaliteli zamanı işgal etmektedir. 

Dijital Form İşleme Çözümleri, kağıt üzerinde yer alan verilerin dijital iş süreçleriyle sorunsuz olarak entegrasyonunu sağlayan bir platformdur. Bu platform formların hızlı bir şekilde işlenmesine ve anlık olarak izlenmesine olanak sağlar.  Kağıt ve kalem kombinasyonu elektronik veri işleme süreçlerine, merkezi bilgi sistemlerine, tabletlere, mobil cihazlara ve PDA'lere kolayca entegre olabilmekte ve verilerin iletimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Çözüm Bulut Bilişim platformunda da çalışabilmekte ve ilk yatırım maliyeti avantajı sağlamaktadır.  

Data Market finans, kamu ve sağlık sektöründe gerçekleştirdiği projelerle Dijital Form İşleme Çözümlerinin Türkiye'deki lider tedarikçisidir. 

Üretim Sektörü: Kalite kontrol ve servis

Saha Hizmetleri: Siparişler, sözleşmeler, görüşme formları, anketler

Hizmet Sektörü: Kontrol listeleri, onay protokolü, sayaç okuma, bakım servisleri

Finans Sektörü: Hesap açma, kredi kartı uygulamaları, sözleşmeler ve siparişler

Sağlık Sektörü: Hastane belgeleri, bakım/kontrol protokolleri, gıda denetimleri