Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Data Market > Yazılım Geliştirme ve Uyarlama
Yazılım Geliştirme ve Uyarlama

.Net​

​​Data Market, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar sahip olduğu deneyimler ve farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosuyla, müşterilerine değer yaratacak her türlü yazılım ihtiyacına yönelik çözümler sunmaktadır.
Kurumsal müşterilerimizin yapılarının gerektirdiği mimariyi, teknolojileri ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaçlarını analiz ederek ve önerilerde bulunarak, talepleri karşılayacak doğru sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir.
Microsoft SharePoint portal çözümleri başta olmak üzere .net teknolojisinin de kullanımı ile müşterilerimizin intranet, extranet ve internet sitelerinin tasarlanmasına, özelleştirilmesine ve diğer mevcut sistemleri ile entegrasyon ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik projeler gerçekleştirilmektedir.

 

​Türkiye'nin lider bankalarında, üretim firmalarında iş birimleri ve IT ekipleri ile birlikte iş ihtiyaçları, süreçleri analiz edilerek temel fonksiyonları en verimli ve güvenilir, performanslı altyapılar üzerinde ve en yeni teknolojilerle geliştirilmektedir.
Envanter Yönetimi, Kurumsal Bankacılık Süreçleri, IT Servis Yönetimi, IK Yönetim Sistemleri, Kalite Yönetim Sistemleri, Dokuman ve İş Akış Yönetimi Sistemleri gibi farklı iş alanlarında Data Market yetkin ve etkili uygulama geliştirme danışmanlığı sağlamaktadır.

 

netlogo.png