Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Data Market > Genel Müdür Mesajı
Genel Müdür Mesajı

​​​Genel Müdür Mesajı

 

Türkiye bilişim sektörünün lider firmalarından biri olarak, 1992'den beri çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğimizle, ülke çapında ve bölge coğrafyasında güvenilen ve tercih edilen bilgi teknolojileri çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermekteyiz. 

Finans, kamu, telekomünikasyon, perakende ve genel sektörlerde çok sayıda önemli referansla, sunduğumuz çözüm ve hizmetlerle firmalara esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı hedefliyoruz.

Geçtiğimiz 2016 yılında yüzde 15 büyüme elde ettik. ​2017 ​yılında da 125+ Milyon Dolar ciro ile yılı kapattık.  Başlatmış olduğumuz değişim sürecini hızla ve büyüyerek devam ettiriyoruz. 

 

 

 

Türkiye'nin en büyük finans, medya, telekom şirketleri ile ve kamu sektöründe pek çok proje gerçekleştirdik.  Bugüne değin gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde 3 temel unsurdan ödün vermedik: Kalite, Güven ve İstikrar.

Önümüzdeki dönemde, bulut, mobilite, yönetilebilir hizmetler, kurumsal iç süreçlerin otomasyonu konularında, büyük veri ve bu veriyi akıllı iş zekasına dönüştürme alanlarında yepyeni çözüm ve hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Bugün geldiğimiz noktada,  sektörümüze yenilikçi teknolojilerimizle öncülük ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de, ileri teknoloji yatırımlarımıza devam ederek hizmet kalitemizi artırmayı hedefliyoruz. Data Market'in bugün geldiği noktada emeği geçen bütün çalışanlara, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza, tüm katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.


 Murat Boyla
 Genel Müdür


Murat Boyla'nın kişisel websitesi:
www.muratboyla.com​