Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Data Market > Lisanslama Danışmanlığı
Lisanslama Danışmanlığı

​Kuruma Özel Lisanslama Danışmanlığı

​​

Microsoft Kurumsal Lisanslama Danışmanlığı

İşletmelerde kullanılan yazılım ürünlerinin doğru şekilde lisanslanması ile, yazılım bütçelerini en verimli şekilde kullanarak envanterlerini etkin olarak yönetmek, Microsoft'un en uygun lisanslama modelinin kurumlara uygulanması ile gerçekleşir.

Türkiye'de çok az sayıda faaliyet gösteren Microsoft'un Enterprise ve Select anlaşmalarını yapmaya yetkili sertifikalı LAR (Large Account Reseller) iş ortaklarından biri olan Data Market, işletmelere özgü lisanslama danışmanlığı ile kurumsal lisanslama modellerini Microsoft Lisans anlaşmaları kapsamında avantajlı fiyatlarla sunmaktadır.

Kurumsal Anlaşma kapsamında aldıkları lisansları yüksek verimle kullanabilmeleri için kurulum, yaygınlaştırma ve bakım hizmetleriyle, müşterilerinin anlaşmalardan sağladıkları faydayı arttırarak, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede ve kalıcı olmasını sağlamak Data Market Yazılım Satış ve Operasyon ekibinin temel amacıdır.

Müşterilerine sunduğu hizmetin değeri, kalitesi ve sağladığı faydalar neticesinde Data Market, Microsoft tarafından dört yıl üst üste "Yılın Kurumsal İş Ortağı" ödülüne layık görülerek başarısı taçlandırılmıştır.  

Yazılım Lisanslama Danışmanlığı

Data Market, müşterilerinin altyapı ve iş ihtiyaçların uygun tüm yazılım ürünlerinin lisanslama danışmanlığı ve satış hizmetini vermektedir.

Türkiye'de bulunan konusunda lider önemli yazılım üreticilerinin yanı sıra Türkiye'de bir temsilciliği bulunmaya ancak kurumların iş ihtiyaçlarına çözüm olabilecek 3. parti yazılımların da teminini sağlamaktadır.

microsoftoduller.png