Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Data Market > İş Çözümleri
İş Çözümleri

​Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)

Data Market Bilgi Hizmetleri Ltd. Şti. grup şirketi olan Data Market Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti., 2005 yılından bu yana NETSİS "Kurumsal Çözüm Ortağı" olarak, Netsis Enterprise seviyesi ürünlerine danışmanlık, eğitim ve uyarlama desteği vermektedir.  Büyüyen iş hacmi ve talepler doğrultusunda 2006 yılından bu yana xS Planner İleri Üretim Planlama ve Optimizasyon uygulaması da hizmet portföyüne dahil olmuştur.

Data Market Yazılım ve Danışmanlık, kurumlara iş süreçleri analizi ve tasarımı aşamasından başlamak üzere üretim, lojistik, hizmet, satış, konularında işlerini e-iş platformuna taşımalarında süreç ve teknoloji danışmanlığı yapmaktadır. Bu alanda, özellikle üretim yapan firmalarda depo yönetimi, üretim takibi, üretim planlama ve ürün maliyetleri içeren kapsamlı projeleri hayata geçirmiştir.

Data Market Yazılım ve Danışmanlık’ın hizmet verdiği konular:

  • Kurumların iş proseslerinin incelenip aksayan yönlerin tespit edilmesi,
  • Kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayacak uygulamaların seçimi ve uygulanması,
  • Tüm iş süreçlerinin elektronik ortama geçirilmesi,
  • Elektronik ortamlarla yönetim seviyesinin hizmetine rafine rapor ve karar destek mekanizmalarının sunulması,
  • Anlık rapor ve karar destek sistemleri ile aksaklıkların anlık olarak tespiti ve giderilmesi,
  • Fırsatlarının hızlı olarak fark edilip, fırsatları işe dönüştürecek stratejilerin geliştirilmesi konularında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bu konulara ek olarak kadrosunda bulundurduğu deneyimli endüstri mühendisleri ile üretim yapan firmalara süreç analizi ve geliştirme desteği hizmetlerini de sürdürmektedir. 
xS Planner İleri Üretim Planlama ve Optimizasyon Danışmanlığı :

Data Market Yazılım ve Danışmanlık, sunduğu İleri Üretim Planlama ve Optimizasyon Danışmanlığı ile üretim firmalarının, kısa orta ve uzun vadeli çizelgeleme ve kapasite sorunlarına çözüm getirir. Üretime dahil olan malzeme, makina, tezgah, işgücü ve diğer girdilerin optimum kullanımına yönelik olarak çalışması için gerekli uyarlama ve danışmanlık desteğini sunar.

netsis.png