Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Data Market > Teknoloji Çözümleri
Teknoloji Çözümleri

​Sistem Yönetimi

Referans Projeler

Bu konuda hizmet sunduğumuz müşterilerimizden bazıları. 

ahe.jpg

Proje Detayları için tıklayınız.

axa.jpg Proje Detayları için tıklayınız

Data Market, Sistem Yönetimi ve İzleme Çözümleri ile kurumların kendi kendini yöneten dinamik IT sistemleri oluşturma yönündeki vizyonunda önemli bir rol oynamakadır. Türkiye'nin sektöründe lider bir çok kuruluşunda kullanılan Data Market Sistem Yönetim çözümleri, misyon açısından en kritik IT sistemleri, uygulamaları ve servislerini yönetmek için gerekli güvenlik, ölçeklenebilirlik ve performans konularında iyileştirmeler sağlamakta ve kullanılabilirliği kolaylaştırmaktadır.

Sistem Yönetim Çözümleri ile,

  • Yazılımların güncellenmesini, yaygınlaştırılmasını, kurumsal altyapı konfigurasyonlarının yönetilmesini, yazılım ve donanım envanterinin yönetimini
  • Sunucu, kullanıcı, veritabanı, yazılımlar ve network lerin izlenmesini ve kurumsal performans kriterlerine göre uyarı sistemlerinin oluşturulmasını
  • Fiziksel ve sanal sunucuların merkezi yönetilmesine imkan veren sistemlerin kurulmasını
  • Verilerin depolanmasını, yedeklenmesini sağlayan teknolojilerin hayata geçirilmesini sağlar.
  • Kurumlarda operasyonel iş yükünün azaltılarak otomasyonu sağlayacak ve sistemelrin birbirleri ile entegre olmasını sağlayacak iş akışlarını oluşturur.

Data Market Kurumsal Hizmetler Danışmanlık Ekibi gerçekleştirdiği tüm Sistem Yönetimi Proje ve hizmetlerinde, altyapınız, politikalarınız, süreçleriniz ve uygulamalarınız hakkında bilgileri toplayarak, masrafları azaltmak, uygulama kullanılabilirliğini genişletmek ve hizmet teslimatını geliştirmek için IT personelinizin yönetilebilir sistemler inşa etmelerini ve faaliyetleri otomatik hale getirmelerini sağlar.

MMS2012 STAND RESİM.jpgData Market Sistem Yönetimi çözümleriyle kurumlar, Bilgi Teknolojilerini tanımlayan tüm bileşenlerini etkin ve kolay bir biçimde yönetebilir bir ortama sahip olurken, firmaları için değer arz eden yeni işlere yoğunlaşabilmekteler.