Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Data Market > VeeamOn Tour'da kesintisiz çalışmanın sırları açıklandı
VeeamOn Tour'da kesintisiz çalışmanın sırları açıklandı
 

 

datamerket_veeamontour.jpg 

 

Veeam Software tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen VeeamON Tour, sektör liderlerini bir araya getirerek veri merkezleri ve bulut için tasarlanan çözümlerini tanıttı.

Data Market'in sponsoru olduğu VeeamOn Tour Istanbul, 4 Kasım 2015 Çarşamba tarihinde Shangri-la Bosphorus Hotel 'de gerçekleşti.

Modern veri merkezlerinin kesintisiz çalışabilmesi için yenilikçi çözümler sunan Veeam® Software, BT uzmanları ve sektör liderlerini bir araya getirmek üzere düzenlediği VeeamON Tour etkinliğinde kesintisiz çalışma açığını kapatmanın neden hayati önem taşıdığı tartışıldı. Veri kullanılabilirliği sorunları ve Always-On Business™'ı etkinleştirmelerine yardımcı olacak müşteri başarı hikayelerine dayalı, uygulanabilir çözümlerin paylaşıldığı etkinlikte, Veeam'in kesintisiz çalışma çözümleri ve yeni Veeam Availability Suite v9™'un tüm özellikleri paylaşıldı.

Modern veri merkezleri için kesintisiz veri koruma sağlayarak yenilikçi çözümler sunan Veeam® Software, İstanbul'da düzenlediği Veeam on Tour Türkiye 2015 etkinliği ile sektörle buluştu.

 

 

 Veeam iş ortakları, distribütörleri, müşterileri ve 400'ün üzerinde sektör profesyonelinin katıldığı Veeam on Tour 2015'te şirket, sanallaştırma ve bulut için tasarlanan güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli çözümleri gerçek hayattan örneklerle anlattı. Katılımcılar ürün ve hizmetlerle ilgili sunumların yanı sıra, şirketlerin Veeam ile yüksek hızda veri kurtarma ve veri kaybını önleme konusunda elde ettikleri başarı hikâyelerini dinleme olanağı da buldular.

Etkinlikte tüm uygulama ve verilerin istendiği zaman istenen yerden erişilebilir olmasına olanak tanıyan, modern veri merkezi için kritik teknolojiler tanıtıldı. Etkinlikte söz alan Veeam Software EMEA Başkan Yardımcısı Olivier Robinne, şirketlerin gelişen teknolojiler ve mobilitenin de getirdiği bir sonuç olan iş sürekliliğini Veeam ® Availability Suite v9™ ile kapatabileceklerini dile getirirken sözlerini şöyle sürdürdü: "İş sürekliliği ihtiyacı konusunda istatistikler de bizi destekliyor: CIO'ların yüzde 82'si, geleneksel yedekleme çözümlerinin sağladığı kesintisiz çalışırlık düzeyi ile kullanıcıların talepleri arasında bir uçurum olduğunu belirtiyor."

Etkinlikte söz alan Hewlett Packard Enterprise Storage Ülke Müdürü İlker Rodoplu, çözüm ortakliklarının Veeam Software ile Türkiye'de gün geçtikçe arttığını belirtirken sözlerini şöyle sürdürdü: "Veeam'in geleneksel veri koruma ve yedekleme sistemlerinin çok ötesine geçen yenilikçi çözümleri, Hewlett Packard Enterprise tarafından sunulan 3PAR ve StoreOnce ürün aileleri ile en güçlü şekilde entegre olarak "Modern Veri Merkezi" vizyonunu destekliyor". İlker Rodoplu Veeam On Tour etkinliğinde Veeam Türkiye ile birlikte, kurumlara işlerini optimize etmelerini ve verilerini güvenle yedeklemelerini sağlayacak ortak çözümlerini, iş ortaklarına sundukları katma değer ve avantajları anlatma olanağı bulduklarını söylerken, VeeamOn Tour etkinliğinde bulunmaktan, son kullanıcı ve iş ortaklarının etkinliğe gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getirdi.