Bulut Çözümlerimizle İşinizi Evden de Sürdürebilirsiniz

Azure Windows Virtual Desktop bulut servisi, kurumsal çalışanların masaüstü ve on-prem kurumsal uygulamalara (CRM, muhasabe, dosya sunucuları, özel uygulamalar gibi) erişimini, sanal masaüstü ve sanal uygulama servisi ile hızlı, güvenli, esnek, ölçeklenebilen, kesintisiz ve donanım bağımsız erişebilmesini sağlar.
İletişime Geçin

Data Market Kurulum ve Destek Paketleri

  • Profesyonel danışman ekiplerimizle masaüstü sanallaştırma kurulumlarını yapıyoruz.
  • Ücretsiz Windows Virtual Desktop admin eğitimi ile yetkinlik kazandırıyoruz.
  • is-tech: starter Yönetilen Hizmetler, ücretsiz olarak Azure ortamları için operasyonel ve stratejik faydaları olan profesyonel izleme, optimizasyon, yönetim ve destek hizmetlerinden oluşur.
  • VMware Horizon on Windows Virtual Desktop ile Vmware seviyesinde yönetim sunuyoruz.

Windows Virtual Desktop nedir?

Windows Virtual Desktop (Windows Sanal Masaüstü) bulutta çalışan kapsamlı bir masaüstü ve uygulama sanallaştırma hizmetidir. Basitleştirilmiş yönetim, çoklu Windows 10 oturumu ( Multi-session )Office 365 ProPlus’a yönelik iyileştirmeler ve Windows Server Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) ortamlarına yönelik destek sağlayan tek sanal masaüstü altyapısıdır (VDI). Yerleşik güvenlik ve uyumluluk olanaklarından faydalanırken Azure üzerindeki Windows masaüstlerinizi ve uygulamalarınızı dakikalar içinde dağıtıp ölçeklendirebilirsiniz.

Windows Virtual Desktop (WVD) Avantajları

Çoklu Windows 10 ( Multi-session ) oturumuna olanak tanıyan tek sanal masaüstü deneyimini sunun

Kullanıcılarınıza bulutta sanallaştırılmış, yüksek oranda ölçeklenebilen, her zaman güncel olan ve her cihazda kullanılabilen tek çok oturumlu Windows 10 masaüstünü sunun.

Office 365 Pro Plus için iyileştirmeleri etkinleştirme

Kullanıcılarınıza bulutta sanallaştırılmış, yüksek oranda ölçeklenebilen, her zaman güncel olan ve her cihazda kullanılabilen tek çok oturumlu Windows 10 masaüstünü sunun.

Dakikalar içinde dağıtın ve ölçeklendirin

Azure portalındaki birleşik yönetim olanakları sayesinde, modern ve eski masaüstü uygulamalarını dakikalar içinde hızla görselleştirin ve buluta dağıtın.
WVD, Altyapı, Lisanslama ve İşçilik maliyetlerini azaltarak müşteri maliyetleri azaltın. Çok oturumlu Windows 10, compute kaynaklarında önemli tasarruflar sağlayın. WVD hizmeti artık RDS / VDI çözümlerinin karmaşık yönetim gereksinimlerinin yerini almaktadır. WVD'nin kullanımı ücretsizdir.Ve Birçok mevcut lisans ile birlikte RDS CAL lisansları da ücretsizdir.

Windows Server uzak masaüstlerini ve uygulamalarını Azure’a geçirme

Azure’daki basitleştirilmiş yönetim ve dağıtım deneyiminden faydalanarak Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) ortamınızı geçirin. Azure’da birleştirilmiş bir yönetim deneyimiyle Windows 10, Windows Server ve Windows 7 masaüstülerinizi ve uygulamalarınızı yönetin.

Sık Sorulan Sorular

WVD hangi işletim sistemlerini desteklemektedir?

Windows 10 multi-session, Windows 10 single-session, Windows 7 single-session, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, and Windows Server 2019

Kullanılabilecek Lisanslar Nelerdir?

Client

• Microsoft 365 E3/E5
• Microsoft 365 A3/A5/Student Use Benefits
• Microsoft 365 F1
• Microsoft 365 Business
• Windows 10 Enterprise E3/E5
• Windows 10 Education A3/A5
• Windows 10 VDA per user

Windows Virtual Desktop (WVD) POC olarak deneyebilir miyiz?

Eylül 2019'dan beri general availability durumdadır. WVD'yi denemek için mevcut Azure aboneliklerinizi kullanabilirsiniz.

Server

RDS CAL license with active Software Assurance (SA)

Windows Virtual Desktop (WVD), Virtual Desktop Access (VDA) ile desteklenecek mi?

Virtual Desktop Access (VDA) Windows
Virtual Desktop deskteklemektedir.

Windows Virtual Desktop’da hangi FSLogix özellikleri bulunur?

FSLogix'in satın alınmasıyla, uygun müşteriler üç temel teknoloji parçasına erişebilecekler.

Profile Container: Dolaşım profilleri ve klasör yeniden yönlendirmesi için değiştirme. Office önbellek verilerini dağıtan Office 365 kapsayıcısı da dahil olmak üzere giriş ve başlatma sürelerini önemli ölçüde hızlandırın.

App Mask Imaging: Tüm uygulamalarda single image oluşturan gold image sayısını en aza indirin. Paketleme, sıralama, arka uç altyapısı veya sanallaştırma olmadan mükemmel uygulama uyumluluğu.

Java Redirection: Belirli sürümleri tek tek uygulamalara veya web sitelerine eşleyerek, kuruluşun Java’nın yüklü birden çok sürümünün güvenlik açıklarından korunmasına yardımcı olur.

İletişime Geçin

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.