Bulut Çözümleriyle Evden Çalışabilirsiniz

Data MarketBulut Çözümleriyle Evden Çalışabilirsiniz

Data Market, tüm dünyanın gündeminde olan acil durum senaryoları oluştuğunda iş sürekliliğinizi sağlayan uzaktan çalışma ortamı için çözüm ve hizmetler sunar.

Asset 3

Microsoft Teams ile Dijital Ofis Ortamınızı Oluşturun

Uzaktan Çalışın

Güvenli Çalışın

Birlikte Çalışın

Evden çalışma senaryoları

1 - Office 365 Online Lisanslarım var fakat henüz geçiş yapmadım.
Bu lisansları Cloud ortamında kullanmak ve uzaktan çalışma ortamını hayata geçirmek istiyorsanız; Sadece Teams kullanmak istiyorsanız; - Office 365 veya Microsoft 365 lisansları bulunan kullanıcıları AD Connect kurulumu yapılarak kullanıcıların bulut ortamına senkronize olmasını sağlıyoruz.
Kullanıcı e-posta servislerinizi bulut ortamına taşımak istiyorsanız; - On-Premise Exchange üzerinde kullandığınız mailboxları, Exchange Online’a taşıyoruz.
2 - Office 365 Online Lisanları kurulu fakat Teams kullanmıyorum.
- Teams deploymentlarının yapılması
- Admin ve son kullanıcı konfigürasyonlarının yapılması
- Teams yaygınlaştırma çalışmasının yapılması
- Teams son kullanıcı eğitimlerinin verilmesi
3 - Uzaktan uygulama erişimi yapmak istiyorum.
- Microsoft Always on VPN (Direct Access) ile hızlıca ve kullanıcı sayısı limiti olmaksızın uygulamalarınıza uzaktan güvenli erişimi sağlıyoruz.
4 - Güvenli bir şekilde mobil cihaz kullanmak istiyorum.
Dağınık mimari olarak adlandırdığımız mobil cihazların (telefon, tabelet ve laptopların) uzaktan kontrol edilebildiği ve tehlikeli durumlarda şirket datalarını silebildiğiniz ya da tamamen cihazı sıfırlayabildiğiniz bir mobil device management (MDM) ürünüdür.
Intune ile şirket kaynaklarına remote olarak erişmek isteyen (özellikle aktif tablet ve telefonlar üzerinden aktif çalışan kullancılar) kullanıcılarınıza kontrollü bir şekilde izin vermeniz mümkün olacaktır. Intune’a kaydı tamamlanmamış uyumsuz cihazların kaynaklara erişimini kesebilirsiniz. Intune ile cihazları fully-managed veya Bring your own device (BYOD) modelleri ile kullanmanız mümkündür. Intune için gereksinimler;
- Mobile Device Management (MDM) Intune lisansı - Application store’lar üzerinden indirebileceğiniz Company Portal uygulaması (BYOD senaryolar için) - Device Enrollment Program (DEP) lisansı (Apple cihazların full-managed yönetimi için)
5 - Self-Servis şifre servisi sunmak istiyorum.
- On-premise > Data Market Şifreset - Azure Active Directory Premium > Self Service Password Reset (M365, EMS veya AADP add-on lisans gerekliliği vardır)
6 - Sabit bilgisayar kullanıcılarımın evden çalışmasını istiyorum.
VMware Horizon on Azure, kurumsal çalışanların masaüstü ve on-prem kurumsal uygulamalara (CRM, muhasabe, dosya sunucuları, özel uygulamalar gibi) erişimini, sanal masaüstü ve sanal uygulama servisi ile hızlı, güvenli, esnek, ölçeklenebilen, kesintisiz ve donanım bağımsız erişebilmesini sağlar.

- Sabit masaüstü bilgisayarlar kullanıcılarının kurumsal uygulamalara ve servislere ofisten, evden veya herhangi bir yerden her hangi bir cihazdan erişimi
- Tasarım kullanıcıları için; Grafik ağırlıklı uygulamalar için kullanıcılara GPU deneyiminin bulut üzerinden sağlanması.
- Güvenli erişim; SSO ve multi-factor authentication
- Veri güvenliği; Kullanıcı verilerin merkezileştirilmesi ile korunması
- Kullanım bazlı ödeme, anlık ihtiyaçlar için büyüme veya küçülme
Asset 5

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi