Dijital Gerçeklik

Data Market, Virtual Reality, Augmented Reality ve Mixed Reality teknolojilerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek onlara yenilikçi, hayatı kolaylaştıran ve müşteri deneyimini arttırmalarını sağlayan uygulamalar ve hizmetler sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

IoT & Sanal Gerçeklik

IoT & Sanal Gerçeklik

Compass IoT Suite ile alınan veriler, Microsoft Hololens ile anlık olarak izlenebilir, makinalarınızın kesintisiz çalışması sağlanır.


Uzaktan Yardım

Uzaktan Yardım

Kritik dururumlarda teknisyenler bir  uzmanla uzaktan görüşme yapabilir. Ellerin serbest olduğu görüntülü görüşme boyunca karma gerçeklik ile ek açıklamalar ve çizimler sayesinde sorunlar daha hızlı çözülür.
Tasarım Görselleştirme

Tasarım Görselleştirme

İnşaat ve mimarlık projelerinde 3D modellerin holografik görüntülerinin kullanılmasıyla projelerin gösterimleri yapılabilir. Mimari çizimler AR, VR veya Mixed Reality teknolojileri ile görselleştirilebilir.
Yerleşim Planlama

Yerleşim Planlama

Makina ve ekipmanların 3D modelleri karma gerçeklik teknolojisi ile gerçek boyutlarda önizlenebilir, ölçülendirilebilir ve alternatif yerleşim planları oluşturulabilir.

Optimum Proje Denetimi

Optimum Proje Denetimi

Giderek karmaşıklaşıklaşan binaların tasarım koordinasyon hatalarını tespit etmek için tıklanabilir ek açıklamalar ile elektrik sistemleri, altyapı sistemleri gerçek alanda test edilebilir.
Sanal Eğitimler

Sanal Eğitimler

Oryantasyon, İş Sağlığı ve Güvenliği, Makina Cihaz Kullanımları için sanal gerçeklik uygulamaları ile hazırlanan simülasyonlar gerçeğe yakın deneyimler sunar.
Nasıl Yapıyoruz?

İhtiyaç & Senaryolar

Araştırmacı ruhumuz ve teknolojideki uzmanlığımız ile müşterilerimizin hayalleri, vizyonları doğrultusunda onları farklı kılacak iş fikirleri, projeler ve senaryolar oluşturuyoruz.

Uygun Çözümler

İş fikirlerine uygun AR, VR veya Mixed Reality teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Tasarım & Geliştirme

Görsel tasarım ve uygulamanın geliştirilmesini sağlıyor, kullanılacak uygun donanımları temin ediyoruz.

POC & Demo

Projenize özel demo ve POC çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Destek

Donanım desteği ve uygulama versiyon geliştirme hizmetleri ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.