a-z.tech (Durum Değerlendirme)

Data MarketHizmetlerimiza-z.tech (Durum Değerlendirme)
a-z.tech Data Market’in kurumsal BT mevcut durum değerlendirmesi ürünüdür. a-z.tech kurumların BT yatırımlarının mevcut durumunu (AS/IS) «rekabet merkezli» olarak değerlendirerek olası risk ve kayıplardan önceden haberdar olmalarını amaçlar.

a-z.tech’in Stratejik Faydaları

a-z.tech kurumunuza dışarıdan bakan bir gözle, objektif, bütünsel ve karşılaştırmalı bir değerlendirme sunar. Bu sayede iş sürekliliği ve uyumluluğunuza katkı sağlar. Mevcut kaynaklarınızı daha verimli bir şekilde kullanmanıza ve bu kaynakları optimize etmenize yardımcı olur. BT yatırımlarınızla ilgili olası risk ve kayıplar konusunda sizi bilgilendirir.

a-z.tech kapsamında hazırlanan raporlar stratejik karar verme süreçlerinize nitelikli veri temin eder ve BT satın alma kararlarınıza rasyonel girdi teşkil eder. a-z.tech mevcut durumunuzu bulut bilişim, dış kaynak kullanımı gibi alternatif çözümler ışığında değerlendirerek yatırım ve işletme giderlerinizi (CAPEX ve OPEX) düşürür. Sunduğu stratejik katkılar ve rekabet merkezli analizlerle kurumunuza rekabet avantajı kazandırır.

a-z.tech’in Stratejik Faydaları

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
127 Takip Edilen
373 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi