Farklı veri kaynakları üzerindeki verileri kolay ve ekonomik bir şekilde görselleştirerek şirketlerin kullanımına sunan bir Raporlama & Yayın çözümüdür.

bi’nokta Reporter

bi’nokta Raporlama aracı sayesinde kullanıcılar farklı veri kaynaklarından gelen verileri Designer ile görsel grafiklere dönüştürebilir.

Tamamı Sürükle & Bırak ile görselliği yüksek dashboardlar tasarlanabilir ve veriler anlık olarak güncellenebilir. Periyodik raporlamalar için otomatik e-mail gönderilmesi sağlanabilir.

bi’nokta Publisher

bi’nokta Yayın aracı ile Kurumsal Ekranlar, Toplantı ve Konferas Salonu Ekranları, Menü Board veya Fuar Ekranları için yayın akışı oluşturulabilir.

Kurumsal TV, Menü Board, Analitik Dashboard, Toplantı ve Konferans, Video Wall modülleri ile perakende, üretim, finans, sağlık ve kamu gibi bir çok sektördeki ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Active Directory ile entegre edilip bi’nokta TV Box ile yayınlama yapılacak ekranlarda grup veya kişi yetkilendirmeleri yapılarak yayınlama yapılabilir.

Neden bi’nokta

Hızlı

Esnek

Hesaplı

Merkezi

Sürükle ve Bırak

Kolay

bi'nokta Yetenekleri

  • Görselleştirilmiş dashboard tasarımları ile raporları periyodik olarak e-mail ile istenilen kullanıcılara gönderin.
  • Drill down özelliği sayesinde tüm verileri tek rapor üzerinde inceleyin.
  • Kurumsal iş verilerinizi etkileşimli panolarınızı tek bakışta anlaşılabilen görsellerle yayınlayın, karşılaştırın, analiz edin.
  • KVKK, bilgi güvenliği, iş güvenliği ve denetim duyuruları gibi kritik bilgilendirmeleri tüm çalışanlarınızla kolayca paylaşın.
  • Kurumunuza özel yayın akışı hazırlayarak iç iletişimi ve motivasyonu güçlendirin.
  • Toplantı odalarınızı merkezi olarak yönetin.
  • Mağaza/şubelerde tanıtım, reklam, bilgilendirme gibi çeşitli içerikler ile müşterileriniz arasındaki etkileşimi arttırın.
  • Restoranlarınızda hızlı ve aktif bir şekilde menü fiyatlarını, görsellerini yayınlayın.
  • Kampanya ve promosyon haberlerini anlık olarak kolayca yönetin.

Modüller

bi’nokta designer

Çeşitli veri kaynaklarından alınan verilerin toplanarak, ihtiyaca göre ölçülerin ve hesaplamaların kolaylıkla hazırlanarak dashboard’ların oluşturulduğu araçtır.

bi’nokta viewer

Kullanıcıların kendi hazırladıkları veya erişim yetkisi tanımlanmış raporları görüntülemek ve analiz etmek için dokunarak kullanıma uygun tasarlanmış web tabanlı uygulamadır.

bi’nokta admin

Kurumsal yayın akışının tasarlanabildiği ve raporlara erişim yetkilerinin tanımlanabildiği, tüm ayarlara genel bakışı sağlayan web tabanlı son kullanıcı uygulamasıdır.

bi’nokta slider

Designer ve admin ile tasarlanan raporların ve yayın akışının televizyon ve kiosk ekranlarda gösterilmesini sağlayan uygulamadır.

Ücretsiz Kullanmaya Başlayın!

bi’nokta çözümünü 30 gün boyunca ücretsiz deneyin.
Aşağıdaki bilgileri doldurduğunuzda bi’nokta designer uygulaması otomatik olarak indirilecektir.

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

Dokümanlar

Detaylı bilgi ve tanıtım broşürlerimizi
bu bölümden indirebilirsiniz.
Tanıtım Broşürünü İndir
TIM_logo

*Data Market Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen bi’nokta yerli ve milli bir çözümdür.