Data Market 25 yaşında

Birlikte nice 25 yıllara kanat çırpmak dileğiyle.

Data Market bundan 25 yıl önce 18 Haziran 1992 yılında kuruldu. 18 Haziran 2017 yani bugün sizlerle birlikte 25 yılı başarılı bir şekilde geride bıraktık. Bu süreçte şirket olarak büyüme hedeflerimizi gerçekleştirerek yıllık . 125 +Milyon USD’lik bir ciroyu yakaladık. Aldığımız 150’nin üzerinde kurumsal ödüllerle başarımızı pekiştirdik.

Göz açıp kapayıncaya, bir kuş kanadını çırpıncaya kadar, 25 koca yılı arkamızda bıraktık. Yıl dönümleri durup düşünmek, sorgulamak, hatırlamak ve tazelemek için güzel fırsatlardır. Biz de 25. yıl dönümümüzü fırsat bilerek küçük bir mola vermek ve yüzümüzü kısa süre de olsa kendimize dönmek istedik.

Günlük koşuşturmanın yoğunluğundan sıyrılarak, bugüne kadar yaptığımız işleri sorguladık. Kendimize, çalışanlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz sözleri yineledik. Bu başarıda emeği geçen siz değerli müşterilerimize, göstermiş olduğunuz güven ve destek için teşekkür ederiz. Logomuza baktığınızda bir çift kanat görüyorsunuz. Yeni ufuklara doğru uçan özgür bir çift kanat.

O kanatlar ki; bir çocuğun uçurtmasını ilk kez uçurmayı başardığı anda hissettiği mutluluk. Bir pilotun yolcularına karşı duyduğu sorumluluk. Omzunuza konmaktan korkmayan bir kuşun size duyduğu güven. Çok çalışmak. Başarmak.

Birlikte nice 25 yıllara kanat çırpmak dileğiyle…