Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018

Data Market, Microsoft Teknoloji Zirvesi ana sponsoru.

Dijital dönüşümün kaçınılmaz olduğu günümüz kurumsal iş dünyasına, Microsoft’un bulut dönüşüm ve dijitalleşme vizyonunu taşıyan en yetkin bulut iş ortaklarından birisi olan Data Market, 2018 Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin Ana Sponsoru oldu.

Teknolojideki akıl almaz değişim, buna bağlı olarak artan ve küreselleşen rekabet ve her geçen gün yükselen müşteri beklentileri kurumları kaçınılmaz olarak dijital bir dönüşüme zorlamaktadır. Data Market, Ar-Ge çalışmaları, geliştirdiği ürün ve hizmetler, sahip olduğu sektörel deneyim, dijital pazarlama yatırımları ve Microsoft uzmanlıklarıyla dijital dönüşüm konusunda öncü, güvenilir ve pazardaki en yetkin iş ortağıdır. Dijital dönüşümün merkezinde yer alan ve değişimin en yoğun olarak yaşandığı bilgi teknolojileri sektöründeki 25. hizmet yılı bu öncülüğün, güvenilirliğin ve yetkinliğin en büyük göstergesidir.

Microsoft ile 20 yılın üzerinde kurumsal iş ortaklığı geçmişi bulunan Data Market, son 8 yılda 6 kez Yılın Kurumsal İş Ortağı Ödülünü almıştır. Türkiye’nin en saygın kuruluşlarından oluşan ve her geçen gün büyüyen bir portföye çözüm sunan Data Market, Microsoft’un bulut dönüşümü ve dijital transformasyon vizyonunu müşterilerine verimlilik ve rekabet avantajı olarak kazandıran ilk bulut çözümleri iş ortaklarından birisi olmuştur. Sağladığı bu somut kazanımlar ve müşteri odaklı yaklaşımı Data Market’i finans, sigorta, enerji, üretim ve perakende gibi rekabetin yoğun olarak yaşandığı sektörlerde tercih edilen stratejik bir iş ortağına dönüştürmüştür. Sektörel uzmanlık ve

Müşterilerimizin dijital yolcululuklarının tüm aşamalarına bilgi teknolojileri sektöründeki 25 yıllık tecrübemizle eşlik ediyoruz. Microsoft Teknolojileri Zirvesi’nde misafirlerimizi Dijital Dönüşüm, IoT ve Sanal Gerçeklik teknolojileri ile buluştururken, Data Market’in geliştirmekte olduğu ürünlerin başında kurumsal kimlik yönetimi (ideal), endüstriyel IoT (connected and smart), kolay iş zekası (bi’nokta), kurumsal içerik yönetimi çözümleri, yönetilebilir hizmetler ve destek hizmetleri (i-s.tech) gelmektedir. Data Market tüm bu ürün ve hizmetleri Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde lansmanını yaptığı dijital pazar yeri bulutevi.com üzerinden online olarak müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.