Microsoft Teknoloji Zirvesi 2019’un Ana Sponsoruyuz

Bu yıl 6.sı gerçekleştirilen Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin 2 .kez ana sponsoru olduğumuz Zirve, Data Market tanıtım videosuyla başladı.

Her sene 2000’i aşkın ziyaretçinin akın ettiği Zirve’de dünyadan ve Türkiye’den müşteri başarı hikayeleri, misafir konuşmacılar, Data Market ve Microsoft sunumları ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümleri katılımcılar ile buluştu.

Bu yıl da katılımcıları Dijital Dönüşüm ve Yeni Nesil Teknolojiler kapsamında Hızlı ve Etkin Endüstri 4.0 platformumuz Connected & Smart, Azure Platformunda Endüstri 4.0, Data Market KVKK Yaklaşımı & Kurumsal Kimlik Yönetimi ürünümüz İdeal ve Dijital Gerçeklik çözümlerimizle buluşturarak ve Data Market standında deneyimleme fırsatı sunduk.

Türkiye’deki büyük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen C-level yönetici katılımı, iş karar vericileri ve BT profesyonelleri ile bir araya gelme fırsatının yakalandığı Microsoft Teknoloji Zirvesi bu yıl da yoğun ilgi ve katılım ile sona erdi.
Türkiye’deki büyük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen C-level yönetici katılımı, iş karar vericileri ve BT profesyonelleri ile bir araya gelme fırsatı yakaladığı Microsoft Teknoloji Zirvesi bu yıl da yoğun ilgi ve katılım ile sona erdi.