Mobil Cihaz Yönetimi (MDM)

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) uyum, envanter, koruma ve cihazların sağlık durumu ile ilgili anlık görünümlerle görülebilirlik ve kontrolü artırır. BT departmanının uzaktan cihazları kaydetmesini, yetkilendirmesini, yetkilerini kaldırmasını ve izlemesini sağlar. Güvenlik gereksinimlerinin tutarlı bir şekilde uygulanması için cihazlar arası ilkelerin ve grup ilkelerinin kullanılmasını mümkün kılar.

 

VMware

VMware MDM çözümleri ile tek bir platform’dan tek bir kullanıcı kimliği ile tüm kurumsal envantere güvenli erişim sağlanmaktadır, Ayrıca VMware uçtan uca yönetim sağlayarak uç noktada ki cihaz’ınızın markası modeli ne olursa olsun tek bir merkezden yönetebilmenize olanak sağlar.

 

Microsoft Intune

Microsoft Intune, çalışanlarınızın üretken olmasını sağlarken kurumsal verilerinizin korunmasına yardımcı olan bulut tabanlı bir kurumsal mobilite yönetim (Enterprise Mobility Management, EMM) hizmetidir.

Intune ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Çalışanlarınızın şirket verilerine erişmek için kullandığı mobil cihazları yönetebilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın kullandığı mobil uygulamaları yönetebilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın erişim ve paylaşım yöntemlerinin denetlenmesine yardımcı olarak şirket bilgilerinizi koruyabilirsiniz.
  • Cihazların ve uygulamaların şirket güvenlik gereksinimlerine uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi