Hakkımızda

Data MarketHakkımızda

Türkiye bilişim sektörü lider firmalarından biri olan Data Market, 1992’den beri çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğiyle, müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri bir bilgi teknolojileri iş ortağıdır.

Data Market, çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimlikleriyle, müşterilerine uçtan uca hizmet sunan stratejik bir bilgi teknolojileri iş ortağıdır. Teknoloji gibi her gün değişen bir sektörde 30. yılını kutlayan şirketimizin bu başarısının kaynağı kendisini sürekli olarak yenilemesi ve sürdürülebilir BT çözümlerine yatırım yapmasıdır. Finans, telekomünikasyon, perakende, enerji, kamu ve genel sektörlerden birçok önemli referansı olan Data Market, bu sektörlerde edindiği deneyimi uzman ekibiyle birleştirerek müşterilerine kurumsal çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Sürdürülebilir teknoloji çözümleriyle paydaşlarını geleceğe taşıyan bir dünya markası olma vizyonuyla müşterilerine esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir teknoloji çözümleriyle paydaşlarını geleceğe taşıyan bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize değer katan, farklılık yaratan ve rekabet güçlerini artıran teknoloji hizmet ve çözümleri sunmaktır.

İş Ortaklarımız

ve uzmanlıklarımız

Referanslarımız

Farklı sektörlerden kurumsal referanslarımızın birkaçı
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi