29

Türkiye bilişim sektörü lider firmalarından biri olan Data Market, 1992’den beri çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğiyle, müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri bir bilgi teknolojileri iş ortağıdır.

Finans, telekomünikasyon, perakende, enerji, kamu ve genel sektörlerden birçok önemli referansı olan Data Market, sunduğu kurumsal çözümlerle müşterilerine esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı hedeflemektedir.

Data Market sektördeki 29. yılını kutlarken, teknoloji gibi her gün değişen bir sektörde kendisini sürekli yenileyerek sürdürülebilir teknoloji çözümleri sunmaya devam etmektedir.

İnovatif bir bakış açısı ile müşterilerinin merkez, şube, arka ofis ve saha operasyonlarında etkinlik ve rekabet avantajı sağlamalarına olanak tanıyan çözümler sunarak, müşterilerinin müşterilerine yönelik de değer sunma odağı içindedir.

Data Market sunduğu hizmetler kapsamında, portal ve iş akışı çözümleri, müşteri ilişkileri yönetimi, doküman ve kurumsal içerik yönetimi, hizmet masası ve servis yönetimi, kimlik yönetimi, mesajlaşma ve birleşik iletişim, ağ ve güvenlik bileşenleri, sistem yönetimi, veri depolama ve sanallaştırma, iş sürekliliği, veri merkezi ve bulut bilişim konularında müşterilerine çözüm ve hizmet sağlamaktadır.

Farklı sektörlerden pek çok müşteriye sahip Data Market, edindiği deneyim ve birikimin; deneyimli kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışı ile birleştirerek Türkiye çapında hizmet vermektedir. Ve ihtiyaca uygun teknoloji çözümleri ile müşterilerinin yatırımlarından en yüksek geri dönüşü almalarını hedeflemektedir.

Vizyonumuz

 • 1

  Sürdürülebilir teknoloji çözümleriyle

 • 2

  paydaşlarını geleceğe taşıyan

 • 3

  bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz

 • 1

  Müşterilerimize değer katan,

 • 2

  farklılık yaratan ve

 • 3

  rekabet güçlerini artıran teknoloji hizmet ve çözümleri sunmaktır.

murat-boyla

Murat Boyla

CEO, Data Market

Türkiye bilişim sektörünün lider firmalarından biri olarak, 1992’den beri çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğimizle, müşterilerimizin güvendiği ve tercih ettiği bir iş ortağıyız. Müşterilerimize sunduğumuz çözüm ve hizmetlerle onlara esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı hedefliyoruz. Paydaşlarımıza değer katmak ve rekabet güçlerini arttırmak öncelikli hedefimiz. Bu kapsamda müşterilerimizi geleceğe taşımak için fark yaratan çözümlere yaptığımız yatırımlara hız kesmeden devam ediyoruz.

Bugüne değin gerçekleştirdiğimiz projelerde 3 temel unsurdan ödün vermedik: Kalite, Güven ve İstikrar. Önümüzdeki dönemde, bulut, mobilite, yönetilebilir hizmetler, iç süreçlerin otomasyonu, büyük veri ve bu veriyi iş zekasına dönüştürme konularında yepyeni çözüm ve hizmetlerimizi aynı değer ve anlayışla müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

İş Ortaklarımız

ve uzmanlıklarımız

Referanslarımız

Farklı sektörlerden kurumsal referanslarımızın birkaçı

Data Market’i daha yakından tanımak, sunduğumuz çözüm ve hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.