Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Hakkımızda

Türkiye bilişim sektörü lider firmalarından biri olan Data Market, 1992’den beri çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimlikleriyle, müşterilerine uçtan uca hizmet sunan stratejik bir bilgi teknolojileri iş ortağıdır.

150+

Kurumsal Ödül

1000+

Kurumsal Müşteri

300+

Uzman Personel

#22

Bilişim 500 Sıralaması
DXP
30 Yıl

Teknoloji gibi her gün değişen bir sektörde 30. yılını kutlayan şirketimizin bu başarısının kaynağı kendisini sürekli olarak yenilemesi ve sürdürülebilir BT çözümlerine yatırım yapmasıdır.

Finans, telekomünikasyon, perakende, enerji, kamu ve genel sektörlerden birçok önemli referansı olan Data Market, bu sektörlerde edindiği deneyimi uzman ekibiyle birleştirerek müşterilerine kurumsal çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Sürdürülebilir teknoloji çözümleriyle paydaşlarını geleceğe taşıyan bir dünya markası olma vizyonuyla müşterilerine esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir teknoloji çözümleriyle paydaşlarını geleceğe taşıyan bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize değer katan, farklılık yaratan ve rekabet güçlerini artıran teknoloji hizmet ve çözümleri sunmaktır.

Stratejik İş Ortaklarımız

Referanslarımız

Farklı sektörlerden kurumsal referanslarımızın birkaçı

Teknolojiyi yönetmenin

biryoluvar

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam