Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

VMware vRealize Suite hibrit bulut altyapıları için tasarlanmış, BT denetimi sağlamanın yanında, uygulamaların ve altyapının eşzamanlı ve hızlı bir şekilde yönetilmesini ve dağıtımını sağlayan bir bulut yönetim platformudur. VMware vSphere ve diğer sanallaştırma altyapılarına, fiziksel altyapılara, OpenStack, VMware vCloud Air ve Amazon Web Hizmetleri gibi bulut platformlarına bütünleşik yönetim özelliği ile birlikte kapsamlı ve ayrıntılı bir BT yönetim deneyimi sunar.

vRealize Suite Bulut Yönetim Platformu (CMP), VMware’in, çoklu hibrit bulut kaynaklarını da içeren, Yazılım Tanımlı Veri Merkezi (SDDC) çözümünün yönetim denetim arayüzüdür.

vRealize Suite’in domain alanları üzerindeki entegrasyonu, VMware’in hibrit bulut ortamlarının yönetimine bütüncül ve entegre bir yaklaşım sunabileceği anlamına gelir. Örneğin, VMware’in vRealize Suite paketinde yer alan, altyapıdaki kaynakların verimsiz kullanıldığını gösteren otomasyon özelliği ile kullanılmayan kaynakların geri kazanımını sağlayan otomasyon özelliği birbiri ile bağlantılıdır.

VMware’in CMP teknolojileri aynı zamanda diğer VMware SDDC çözümleri ile entegredir. Örneğin, ağ ve firewall için VMware NSX yapılarının, VMware CMP kullanılarak oluşturulan hizmet şablonlarına dahil edilmesi mümkündür. Bu da, kaynakların tedariki esnasında sanal ağların, yük dengeleyicilerin ve firewall’ların oluşturulabileceği anlamına gelir.

VMware vRealize Suite İçeriği

vRealize Operations

Akıllı sağlık, performans, kapasite ve yapılandırma yönetimi.

vRealize Automation

Kişiselleştirilmiş altyapı, uygulama ve özel BT hizmetlerinin otomatik bir şekilde sağlanması.

vRealize Suite Lifecycle Manager

vRealize ürünlerinin otomatik kurulum, konfigürasyon, versiyon yükseltme, yama, iyileştirme, sağlık durumu ve içerik yönetimi.

vRealize Log Insight

Gerçek zamanlı log yönetimi ve log analizi.

vRealize Business for Cloud

Sanallaştırılmış altyapılar için otomatik maliyet çıkarma, kullanım ölçme ve hizmet fiyatlama.

vRealize Suite İle Sağlanan Faydalar

Optimizasyon

En iyi performans ve elverişliliği sağlamak için akıllı uyarı ve hata öncesi uyarı mekanizmaları ile problemle karşılaşmadan önce tanı koyup çözüm sağlayın.

Çeviklik

Çalışanların beklentilerinin BT tarafından tamamen karşılanması için BT hizmetlerinin dağıtımını hızlandırır.

Kontrol

BT ekiplerinin ihtiyaçlarını çeviklik, risk ve maliyet boyutları arasında bir denge kurarak desteklemek için doğru denetim seviyesini sağlayın.

Verimlilik

BT çalışanlarının ve veri merkezi kaynak kullanımının verimliliğini artırır; yönetim giderleri (OpEx) ve yatırım maliyetlerini (CapEx) düşürür.

İşletme / BT Uyumu

Daha iyi BT ve işletme uyumuna yardım eden BT hizmetlerinin operasyonel ve mali özelliklerine şeffaflık ekleyin.

vRealize Suite İle Sağlanan Faydalar

Akıllı Operasyonlar
Verimlilik, performans ve kullanılabilirliği artırmak için heterojen ve hibrit bulut ortamlarındaki BT hizmetlerinin sağlık, performans ve kapasite yönetimini proaktif olarak yönetin.
Bir Hizmet Olarak Altyapının BT Otomasyonu
BT kaynakları için yapılan taleplere yönelik yanıt süresini düşürmek ve tedariği yapılmış kaynakların devam eden yönetim sürecini iyileştirmek için BT altyapısını oluşturun ve devam eden kaynak yönetimini otomatize edin.
DevOps’a Hazır BT
Geliştirme ekiplerindeki geliştiricinin kaynaklara erişiminde uygulama ve kullanıcı arayüzleri arasında seçim yapılabileceği, hibrit bulut üzerinde kaynaklar atayabileceğiniz bulut platformu oluşturabilirsiniz. Uygulama dağıtımını hızlandırmada süreklilik için çözüm kapsamını genişletin.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam