Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Dell Profesyonel Hizmetler

Data MarketHizmetlerimizDell Profesyonel Hizmetler

Uzun yıllardır satışını yaptığımız Dell Technologies kurumsal ürünlerine, 2016 yılında Yetkili Servis Merkezimizi de katarak satış, çözüm ve servislerini tek bir noktadan sunmaya başladık.

Services Partner yetkinliklerine sahip olan Data Market, kaliteli ekip ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerine bu hizmetlerini güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Data Market, Dell Technologies garanti kapsamında ve üreticinin belirlemiş olduğu prosedürlere uygun olarak bakım ve onarım hizmetlerini kesintisiz olarak sunar. Ürünlerinizin bakım ve onarımları üretici firmaların kalitesinde, Data Market’in dinamik, hızlı ve profesyonel yaklaşımı ile gerçekleştirilir.

Garantili destek hizmetlerinde hızlı çözümün yanısıra, servise gelen tüm cihazlara genel kontrol ve bakım gibi ekstra servisler ücretsiz sağlanarak ürünlerinizin uzun ömürlü ve ilk günkü gibi çalışması hedeflenmektedir.

Dell Technologies Servis merkezimiz size rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır.

Sisteminizde bir arıza ortaya çıkarsa, yetkili servis merkezimizde hızlıca garanti koşullarında onarım sağlanır. Tek yapmanız gereken, sisteminizi merkezimize bırakmak ve sonra aynı yerden geri almaktır. Desteklenen ürünün onarımı tamamlandığında, Dell Technologies Yetkili Servis Merkezimiz sizinle bağlantı kurar ve ürünü teslim almanız için gereken düzenlemeleri yapar.

Bir hizmet sağlayıcı olarak hedefimiz, kurumsal uygulamalar ve sektöre özel uzmanlık tecrübemiz ile basit altyapı hizmetlerinin ötesine geçmeye çalışmaktır. DELL Technologies Profesyonel Hizmetler İş Ortağı olarak hedefimiz ise müşterilerimize gelir getirici çözümler, yenilikçi ve işbirliğine dayalı hizmet sunmaktır.

Faydaları

Hizmetlerimiz

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam