Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Saha Hizmetleri

Saha Destek Hizmetleri kapsamında, IT sistemlerinin kesintisiz ve yüksek verimde çalışması amacına yönelik olarak müşteri yerinde veya uzaktan verilen destek hizmetleri yer almaktadır. Telefon desteği, uzak erişim ile müdahale, yerinde müdahale, koruyucu bakım, parça dahil onarım hizmetleri seçimli ya da hepsi bir arada olarak sunulmaktadır. Bu hizmet kapsamında IT sistemlerinde çıkabilecek sorunlar müdahale zamanı ve çözüm zamanı garantisi ile giderilmektedir.

Departmanımız en son teknolojileri takip ederek kurumlara yeni sistem kurulumları, uygulama ve sürücü yaygınlaştırma hizmetlerini de bu kapsamda sağlamaktadır. Kurumların mevcut yapılarında bulunan sistemlerini, gelişen teknolojiyi takip eden yeni ve performanslı sürümlere geçişinde tasarım planlama, uygulama ve sonrasındaki destek hizmetlerini vermektedir.

Saha Destek Hizmet Kapsamımız

Telefon Desteği

Bu servisten faydalanan müşterilerimiz hizmet kapsamına konu olan problemleri hakkında Çağrı Merkezimizden 7×24 veya 5×8 Data Market’ten uzman yardımı alabilmektedir.

Koruyucu Bakım

Koruyucu bakım sistemleri düzenli olarak kontrol ederek çıkabilecek olası problemlerin öngörülmesi ve engellenmesi amaçlanmaktadır.

Kurulum ve Yaygınlaştırma

Data Market kurumların mevcut yapılarında bulunan işletim sistemi, servis ve uygulamaları yeni ve daha performanslı sürümlerine işleyişi aksatmadan ve veri kaybına sebep olmaksızın terfi ettirmektedir. Bu konuda sunulan hizmet versiyon uygulamalara geçişiyle ilgili tüm tasarım planlama, uygulama ve destek servislerini kapsamaktadır.

Uzaktan Erişim

Bu servisten faydalanan müşterilerimizin hizmet kapsamına konu olan yazılım kaynaklı problemleri Data Market uzmanları tarafından uzak masaüstü erişimiyle çözülmektedir.

Taşıma ve Yer Değiştirme Hizmetleri

Data Market işletmenizi yeni bir lokasyona taşırken ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sağlar. Bu kapsamında, işletmenizin yeni çalışma ortamına geçişi için gerekli olan tüm operasyonel süreçler planlanır ve bu plan çerçevesinde anahtar teslim projeler gerçekleştirilir.

Parça Dahil Onarım Hizmetleri

Parça dahil onarım hizmetleriyle arızalar nedeniyle ortaya çıkan öngörülemeyen yedek parça maliyetleri önlenmekte ve iş kesintisi kayıpları engellenmektedir.

Yerinde Müdahale

Uzak masaüstü ile çözülemeyen yazılım kaynaklı problemler ve donanım problemleri Data Market uzmanları tarafından yerinde çözülmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam