Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Hizmetlerimiz

Data Market uzman kadrosu ve sektör deneyimiyle kurumlara tamamlayıcı ve bütünleyici hizmetler sunarak katma değerli ve somut iyileştirmeler sağlar.

Sunmuş olduğu hizmetlerle, işletmelerin ihtiyaç duyduğu uygulamaların, beraberinde gerektirdiği donanım ve alt yapıyla birlikte karşılaştırılarak, yatırımdan en yüksek geri dönüşü sağlayacak çözümlerin seçim ve tasarımını kapsamaktadır

Uzman Hizmet Kadrosu

30+ Yıl Sektör Tecrübesi

Kapsayıcı Hizmet Çözümleri

services-hero
Data Market, projelerde teknoloji platform katmanından uygulama katmanına kadar uçtan uca proje yönetimini gerçekleştirmekte, müşterilerinin ihtiyacına en uygun çözümün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Sistemlerin en performanslı şekilde çalışmasını sağlayacak donanım, veri tabanı, işletim sistemi gibi teknolojik platformların analizi, tasarlanması, geliştirilmesi, pilot çalışmaların yapılması ve yaygınlaştırılması sağlanmaktadır.

Hizmet Portföyümüz

Microsoft Lisanslama Hizmetleri

Microsoft SAM iş ortağı olarak, müşterilerimize doğru ürünlerin ve lisans modellerini seçme konusunda uzman bir yazılım satış ve lisanslama ekibine sahibiz.

Danışmanlık Hizmetleri

Teknoloji platform katmanından uygulama katmanına kadar uçtan uca proje yönetimini gerçekleştirmekte, müşterilerinin ihtiyacına en uygun çözümün ortaya çıkmasını sağlamaktayız.

Yönetilen Hizmetler

Yönetilen Hizmetler çerçevesinde, donanım katmanından uygulama katmanına kadar olan tüm süreçlerde uçtan uca çözüm sunmaktayız.

Azure Servisleri

İşletmelerin daha hızlı hareket etmesine, ellerindeki kaynaklarla daha fazlasını yapmasına ve tasarruf etmesine olanak sağlayan açık, esnek ve kurumsal bir bulut platformudur.

Saha Hizmetleri

Yeni sistem kurulumları, uygulama ve sürücü yaygınlaştırma, tasarım planlama, uygulama ve sonrasındaki destek hizmetlerini vermekteyiz.

i-s.tech

i-s.tech Data Market’in 30+ yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile müşterilerine sunduğu Kurumsal Destek ve Danışmanlık hizmetleridir.
vmware-logo

VMware Profesyonel Hizmetler

Yazılım tanımlı veri merkezi yolculuğunuzda ihtiyaç duyacağınız profesyonel VMware hizmetlerinin tümünü sağlamaktayız.
Dell_Technologies_logo

Dell Profesyonel Hizmetler

Services Partner yetkinliğimizle, uzman ekibimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla Dell Technologies teknolojilerinde tam hizmet sunmaktayız.
Hewlett_Packard_Enterprise

HPE Profesyonel Hizmetler

Sahip olduğumuz üst seviye partnerliklerimiz, uzman ekibimiz ve profesyonel hizmet anlayışımızla HPE teknolojilerinde tam hizmet sunmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam