Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Microsoft Office 365

Data Market’in sunduğu Office 365 Kurumsal en yeni Office’in tam yüklü sürümünün yanı sıra tümleşik işbirliği hizmetleri, gelişmiş uyumluluk özellikleri ve eksiksiz BT gücüyle işlerinizi bir üst düzeye taşır. Çalışanlarınızı yaratıcı olmaya ve birlikte güvenli bir şekilde çalışmaya yönlendiren eksiksiz ve akıllı bir verimlilik ve işbirliği çözümüdür.

Bilgisayarlar, Tabletler ve Telefonda Office 365

PC ve Mac’ler, Windows tabletler, iPad® ve Android™ tabletler dahil pek çok mobil cihazda tam yüklü Office deneyiminin tadını çıkarın. Office 365’i 5 PC veya Mac’e, 5 tablete (Windows, iPad ve Android) ve 5 telefona yükleyin.

Uygulama ve Özellikler

Office 365 ile yapabilecekleriniz

Anlık Mesajlaşma ve Skype Bağlantısı

Mesajlar, sesli ve görüntülü çağrılar sayesinde diğer Skype Kurumsal kullanıcılarıyla iletişim kurun ve çevrimiçi durumunuzu kullanarak uygun olup olmadığınızı bildirin. Skype kullanıcılarıyla iletişim durumunuzu paylaşın, mesajlar ve sesli bağlantıda kalın.

E-posta ve Takvimler

Kurumsal e-postanızı, masaüstünüzden veya web tarayıcısından erişebileceğiniz zengin ve tanıdık Outloook deneyimiyle kullanın. Üstelik kullanıcı başına 50 GB posta kutusu ve 150 MB’a kadar ek gönderme olanağından yararlanın.

Belge ve E-posta Erişimi Denetimi

Right Management Services, kuruluş dışında gönderilenler dahil tüm belge ve e-postaları yalnızca belirli kişilerin erişimine açmanıza ve başkalarının bunları görüntülemesini veya düzenlenmesini ve engellemenize olanak sağlayın.

Microsoft Teams

Office 365’te sohbet özelliğinin, içeriklerin, kişilerin ve araçların bir araya getirildiği bir çalışma alanı olan Microsoft Teams ile ekiplerinize bağlanın ve herkesin ihtiyaç duyduğu herşeye anında erişebilmesini sağlayın.

Sway

Yeni bir Office 365 uygulaması olan Sway ile ilgi çekici ve etkileşimli web tabanlı raporlar, sunular, bültenler, eğitimler ve daha fazlasını oluşturmak çok kolay. Üstelik bunları doğrudan telefonunuzdan, tabletinizden veya tarayıcınızdan yapabilirsiniz. Sway tuvallerinizi kolayca paylaşın ve her türden ekranda kusursuz görünümün tadını çıkarın. Office belgelerini görüntüleyip düzenleyin.

Birleşik Mesajlaşma

Otomatik santral özelliklerine sahip barındırılan sesli mesaj desteği. Kullanıcılar, Exchange Online’a kaydedilen sesli mesajlara Outlook’tan veya uyumlu bir cep telefonundan erişebilir.

Office ve SharePoint Uygulamaları

Yeni üçüncü taraf uygulamaları ve müşteri tarafından geliştirilen uygulamalar, hem Office hem de SharePoint’le birlikte çalışarak web hizmetlerini doğrudan belge ve sitelerinizde sunar.

Microsoft MyAnalytics

Canlı gösterge tabloları ve Power BI Pro’nun etkileşimli raporları ile teknik olmayan kullanıcılar, verileri daha hızlı, verimli ve anlayışlı olarak görselleştirebilir ve analiz edebilir. Microsoft MyAnalytics, etkileşimli gösterge panolarıyla Office 365’deki bilgilere dayanan kişisel ve organizasyonel anlayışları ortaya çıkarmanıza olanak tanır.

Microsoft Planner

Planlayıcı, ekibinizin yeni planlar oluşturmasını, görevleri organize etmesini ve atamasını, dosyaları paylaşmasını, üzerinde çalıştığınız şey hakkında sohbet etmesini ve ilerleme hakkında güncellemeleri almasını kolaylaştırır.

Kurumsal Uygulama Yönetimi

Grup İlkesi, Telemetri ve Paylaşılan Bilgisayar Etkinleştirmesi sayesinde kuruluşunuzda uygulama yönetimini basitleştirin.

Çevrimiçi Toplantılar

İnternet üzerinden sesli veya HD görüntülü konferans ve web konferansıyla çevrimiçi toplantılar düzenleyin. Dilediğiniz akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan tek dokunma ya da tıklamayla toplantılara katılın. Skype Kurumsal toplantılarınızı 10.000 kişiye kadar canlı yayınlayın ve anket gerçekleştirin.

Gelişmiş E-posta

Uyumluluk ihtiyaçları için arşivleme ve yasal tutma özelliklerine ek olarak sınırsız depolama alanını kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılarınıza e-postayla ek uyumu zorla uygulamak için eğiten ve veri kaybını önleme (DLP) politikaları ve politika ipuçlarını kullananın.

Dosya Depolama ve Paylaşma

Sınırları kaldırın. Her yerden ve her cihazdan erişilebilen OneDrive depolama alanı. Kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki kişilerle kolayca belge paylaşın ve her dosyayı kimlerin görüntüleyebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin.

Yammer

Yammer işbirliği yazılımı ve iş uygulamaları, çalışanlarınızın doğru kişilerle bağlantı kurarak, ekipler arasında bilgi paylaşarak ve projelere göre organize olarak daha hızlı ve etkili şekilde ilerlemesine olanak tanır.

Stream

Organizasyonunuzdaki videoları kolayca yönetin. Office 365 Video, video yüklemesi, paylaşılması ve keşfedilmesi ve cihazlar arasında pürüzsüz bir şekilde oynatılması için şirket çapında bir adres.

Skype PBX

Katılımcıların herhangi bir telefondan yerel erişim numarasını arayarak toplantıya katılmasını sağlayın ve gerektiğinde başkalarını eklemek için toplantıdan arama yaparak bağlanın. Arayarak bağlanma özelliği, bilgisayar, akıllı telefon ve tarayıcıdaki tek dokunuşla katılma seçeneklerine ek olarak sunulur ve İnternet erişimi olmayan yerlerden bile çevrimiçi toplantılara katılmaya olanak tanır. Kullanım ücretleri uygulanır.

Excel'de Self Service İş Zekası

Alışık olduğunuz bir araç olan Excel ile daha fazlasını başarın. Power Query ile verileri bulup bunlara bağlanabilir, Power Pivot ile bu verileri modelleyip çözümleyebilir ve elde edilen bilgileri 3D Haritalar sayesinde etkileşimli haritalarda görselleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Uyumluluk Araçları

Birleşik Keşif Merkezi’ni kullanarak Exchange, Skype Kurumsal, OneDrive İş ve SharePoint posta kutuları genelinde arama yapabilirsiniz.

Akıllı Arama ve Keşif

Bildiğiniz gibi kalın. Kişiselleştirilmiş bilgilere dayanarak Office 365’te içerik arayın ve keşfedin. Office Delve, her kullanıcının davranışından ve içeriğe, konulara ve kişilere yönelik ilişkilerden türetilerek analiz edilmiş sinyaller veya analizlerden oluşan bir koleksiyon olan Office Graph tarafından desteklenen ilk deneyimdir.

Flow

Microsoft Flow ile bildirim almak, dosyaları eşitlemek, veri toplamak ve daha birçok işlemi yapmak için kod yazmaya gerek kalmadan uygulamalar ve hizmetler arasında otomatik iş akışları oluşturun.

Gelişmiş Güvenlik

Gelişmiş Tehdit Koruması (ATP), kullanıcıları ve e-postaları, eklentilere ve bağlantılara gizlenmiş karmaşık tehditlere karşı korur. Müşteri Kilidi, daha fazla denetim ve şeffaflık için veri erişimini yalnızca önceden atanmış, iki faktörlü kimliği doğrulanmış yönetici onaylarına sınırlamanıza izin verir. Ve Office 365 Gelişmiş Güvenlik Yönetiminin yerleşik özellikleri, Office 365 ortamınızın gelişmiş görünürlüğünü ve denetimini sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam