Sanallaştırma Çözümlerimiz

Data MarketÇözümlerimizSanallaştırma Çözümlerimiz

Günümüzde sanallaştırma içermeyen sistemlere bakıldığında kullanılabilir kapasitenin yaklaşık %15 – 20 civarında bir oranın kullanıldığını ve kalanının atıl durumda olduğu görülmektedir. Sanallaştırma ile birlikte daha az fiziki kaynak kullanılmakta, atıl durumdaki kapasiteler verimli ve aktif şekilde değerlendirilmektedir. Böylece enerji, yer, bakım, yönetim kaynaklarından tasarruf edilmesi sağlanmaktadır. Sanallaştırmayla birlikte gelen esneklik ve yönetim kolaylığı avantajları sayesinde başarılı iş sürekliliği çözümleri de üretilebilmektedir. Sanallaştırma çözümleriyle birlikte iş gücü kaybı da azalmakta ve operasyon maliyetlerinden ciddi tasarruflar elde edilmektedir.

Data Market, sunduğu sanallaştırma çözümleriyle donanım gereksinimlerini azaltarak maliyetlerin düşürülmesine, enerji tasarrufunun ve iş sürekliliğinin sağlanmasına, yönetimin kolaylaştırılmasına ve daha birçok avantajın elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Yetkinliklerimiz

Master Services Competency

MSC, kurumlarda proje bazlı olarak çözümlerinin doğru bir şekilde hayata geçirilmesi ve gerekli desteğin sağlanabilmesi için VMware’in 2017 yılında başlattığı bir programdır. Bu program çerçevesinde sahip olduğumuz Data Center, Cloud ve Network Virtualization yetkinliklerimiz ile müşterilerimizde VMware adına Türkiye ve yakın coğrafyada birçok başarılı projeyi hayata geçirdik.

Sanallaştırmayı Seçmeniz için 6 Neden

Sanallaştırma Çözüm Portföyümüz

SDDC Sanallaştırma

Hibrit bulutun yapılandırılması ve çalıştırılması kolaylaşır. Kurumsal uygulamaları hem özel hem de genel bulut ortamlarında çalıştırmak için bulut yönetimi hizmetleri sunar.

Ağ ve Güvenlik Sanallaştırma

Sanal makinelerin operasyonel modelinin ağ yapıları için de kullanılmasını sağlayan, yazılım tanımlı veri merkezi modelinde kullanılan network sanallaştırma platformudur.

Veri Merkezi Sanallaştırma

Yazılım tanımlı veri merkezi (SDDC), tüm altyapının sanallaştırıldığı ve hizmet olarak sunulduğu yeni nesil veri merkezi modelidir.

Sunucu Sanallaştırma

Sunucu fiziksel kaynakları, sanallaştırma katmanı tarafından sanal kaynaklara dönüştürülür. Minimum donanım ile maksimum verimlilik elde edilir ve kaynaklardan tasarruf edilir.

Kurumsal Mobilite

Gün geçtikçe artan kurum ağlarındaki mobil cihaz ve bilgisayarların ağa katılmadan önce şirket güvenlik politikalarına uygunluğu ve verilerin güvenliği sağlanmaktadır.

Uygulama Sanallaştırma

Uygulamaların kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmeden, hizmet olarak dağıtılmasını ve sunulmasını sağlayan çözümdür.

Masaüstü Sanallaştırma

Masaüstü Sanallaştırma kullanıcıların masaüstü sistemlerinin tamamının ya da belli bileşenlerinin sanallaştırılarak herhangi bir lokasyonda sunulmasına imkan tanır.

Sanallaştırma Yönetimi

Kullanıcı ile donanım arasında mantıksal bir katman oluşturarak kullanıcının doğrudan fiziksel sistem kaynaklarına erişmesini engeller. Katman talepleri donanıma iletir.

Veri Depolama Sanallaştırma

Yazılım tabanlı bir depolama çözümüdür. Yönetimi basitleştirir, toplam sahip olma maliyetini azaltır. Öngörülebilir performans ve ölçeklenebilirlik sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi