Sunucu Sanallaştırma

Sunucu Sanallaştırma, odağınızı verimlilik ve inovasyona kaydırmanıza imkan veren bir teknolojidir. Sanallaştırma, pazar değişikliklerine ve kullanıcı taleplerine daha hızlı ve daha verimli şekilde yanıt vermenize imkan tanır. Sanallaştırma aynı zamanda, sunucu sayısı, bakım, veri merkezi alanı, güç ve soğutma maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlamakla birlikte veri merkezlerindeki planlı kesinti süresini azaltır ve oluşabilecek öngörülememiş sorunların riskini azaltır.

Sunucu Sanallaştırmanın Başlıca Faydaları:

  • Yeni donanım yatırım yapmadan dakikalar içinde ek sunucular oluşturmanıza,
  • Aynı fiziksel sunucuda birden fazla işletim sistemi çalıştırmanıza,
  • Sanal sunucuları yeniden yapılandırma olmadan bir fiziksel sunucudan diğerine kesintisiz taşımanıza,
  • Sanal sunucuların online kaynak artırım,
  • Hazır Sanal sunucu derlemeleri ile kurulum ve yapılandırma işlemlerinizi hızlandırmasına,
  • Sistem yöneticilerinin güvenli bir sanal sunucu ortamlarının test etmelerine,
  • Sağlamış olduğu Snapshot ve clone teknolojileri sayesinde işletim sistemleri yama geçişlerinde riskin sıfıra indirilmesine imkan sağlar.

Data Market olarak VMware ve Microsoft sunucu sanallaştırma çözümleri konusunda danışmanlık, projelendirme ve destek hizmetleri sağlamaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi