Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Horizon, Windows ve şirket içinde kullanılan çevrimiçi hizmetleri sunmak için tasarlanmış bir masaüstü ve uygulama sanallaştırma çözümleri ailesidir. Horizon 7 ile VMware, mükemmel kullanıcı deneyimiyle masaüstü ve uygulama sanallaştırması sağlamak için sanallaştırmanın gücünü ve kapalı döngü yönetilebilirliği genişletiyor.

 

Horizon Cloud with Hosted Infrastructure

Horizon Cloud with Hosted Infrastructure, Windows masaüstü bilgisayarlarının ve uygulamaların bulut hizmeti olarak teslim edilmesini kolaylaştırır. Güvenlikten ödün vermeden, kullanıcıların herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yerden şirket kaynaklarına erişmesini sağlar.

 

Horizon Cloud on Microsoft Azure

Horizon Cloud on Microsoft Azure, kuruluşlara sanallaştırılmış Windows uygulamaları ve oturum masaüstlerini sunmak için kapsamlı ve güvenli bir cloud-hosted çözümü oluşturarak, Microsoft Azure altyapılarını Horizon Cloud kontrol ortamına bağlama olanağı verir. Müşterilere Horizon Cloud’un otomatik hizmet güncellemeleri ve sezgisel yönetim arayüzü dahil olmak üzere tüm avantajlarını sunan bu çözüm, VMware sanal uygulamaları ve oturum masaüstlerini 50’nin üzerinde Microsoft Azure global veri merkezlerinde sağlayarak rakiplerinden farklılaşmaktadır.

 

Horizon’un İşlevleri Nelerdir?

 • Tek bir platform üzerinden masaüstü ve uygulama kullanımı sunar.
 • Masaüstü ve uygulama yönetimini kolaylaştırır.
 • Verileri sağlar ve uygunluğu kolaylaştırır.
 • VMware Horizon’un üç sürümü vardır: Horizon Standard, Advanced ve Enterprise. Her üç sürüm de, uçtan uca sanal masaüstü dağıtımı için gereken tüm bileşenleri içerir.

Horizon Standard: Mükemmel kullanıcı deneyimi ile basit, güçlü VDI deneyimi sunmaktadır.

Horizon Advanced:Birleştirilmiş çalışma alanı aracılığıyla masaüstlerinin ve uygulamaların uygun maliyetli dağıtımını sağlamaktadır.

Horizon Enterprise:Bulut otomasyonu ve yönetimi ile birlikte gelen masaüstleri ve uygulamalarıdır.

Aşağıdaki tabloya bir göz atmak gerekir ise; işletmenizin ve kullanımınızın aşağıdaki özelliklerle uyumlu olduğundan emin olun. Her bir Horizon altında 8 bölüm bulunmaktadır:

 • Lisans Yetkisi
 • Masaüstü ve Uygulamaları
 • Cloud Analytics ve Operasyon Yönetimi
 • Çalışma Alanı Çevre Yönetimi
 • Kullanıcı Ortamı Yönetimi
 • Masaüstü ve Uygulama Yönetimi
 • Altyapı – Depolama
 • Masaüstü Altyapısı

Örnek vermek gerekir ise; X şirketinin, bire bir işbirliği için doğrudan uç noktalar arasında ses veya görüntüyü en iyi şekilde iletmesi veya çok taraflı konferans görüşmeleri veya toplantıları için merkezi Çok Noktalı Kontrol Birimi’ne (MCU) aktarılması için bir gerekliliği vardır. Buna en uygun Horizon Çözümü , Skype Kurumsal için Horizon Sanallaştırma Paketidir. Bu paket de Horizon Advance aracılığıyla kullanılabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam