Horizon, Windows ve şirket içinde kullanılan çevrimiçi hizmetleri sunmak için tasarlanmış bir masaüstü ve uygulama sanallaştırma çözümleri ailesidir. Horizon 7 ile VMware, mükemmel kullanıcı deneyimiyle masaüstü ve uygulama sanallaştırması sağlamak için sanallaştırmanın gücünü ve kapalı döngü yönetilebilirliği genişletiyor.

Horizon Cloud with Hosted Infrastructure

Horizon Cloud with Hosted Infrastructure, Windows masaüstü bilgisayarlarının ve uygulamaların bulut hizmeti olarak teslim edilmesini kolaylaştırır. Güvenlikten ödün vermeden, kullanıcıların herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yerden şirket kaynaklarına erişmesini sağlar.

Horizon Cloud on Microsoft Azure

Horizon Cloud on Microsoft Azure, kuruluşlara sanallaştırılmış Windows uygulamaları ve oturum masaüstlerini sunmak için kapsamlı ve güvenli bir cloud-hosted çözümü oluşturarak, Microsoft Azure altyapılarını Horizon Cloud kontrol ortamına bağlama olanağı verir. Müşterilere Horizon Cloud’un otomatik hizmet güncellemeleri ve sezgisel yönetim arayüzü dahil olmak üzere tüm avantajlarını sunan bu çözüm, VMware sanal uygulamaları ve oturum masaüstlerini 50’nin üzerinde Microsoft Azure global veri merkezlerinde sağlayarak rakiplerinden farklılaşmaktadır.