Uygulama Sanallaştırma

Uygulamaların kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmeden, hizmet olarak dağıtılmasını ve sunulmasını sağlayan çözümdür. Büyük ölçekli ya da farklı lokasyonlarda aktif işletmelerde önemi fark edilmektedir. Kullanıcı sayısı arttıkça ortamın yönetimi ve kontrol altında tutulması zorlaşmaktadır. Uygulama sanallaştırma çözümleriyle bu karmaşa ortadan kalkmakta ve yönetim tarafında ciddi kolaylıklar sağlanmaktadır.

Data Market, sunulan sanallaştırma yapısının ihtiyaç duyabileceği yedekleme, veri eşitleme, izleme, raporlama ve tümleşik yönetim araçlarını seçilmesi ve uygulamaya alınması konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’deki en fazla uzmanlığa sahip tek VMware iş ortağı olan Data Market, sahip olduğu uzmanlıklara Cloud çözümlerini de ekleyerek bu alanda da hizmet vermektedir.

Sanallaştırma projelerinin ileriye dönük gelişimlere açık olması, Cloud vizyonuna sahip olarak tasarlanması ve ihtiyaçların belirlenmesi yine Data Market uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Data Market’in teknik eğitim sertifikalı uygulama/geliştirme mühendisleri tarafından tasarlanan projeler, üreticiden bağımsız olarak müşteri ihtiyaçlarına yönelik şekilde analizlerle desteklenir ve konumlandırılır. Müşterilerimize geniş demo, uygulama ve karşılaştırma olanaklarının sunulmasının yanı sıra sektördeki en güçlü ürünlerle alternatif çözümler rekabetçi fiyatlarla sunulabilmektedir.