Sunucu Çözümleri

Veri merkezi bileşenlerinin en başında sunucu sistemleri gelmektedir. Sunucular, sanallaştırma ortamı üzerinde yada bağımsız çalışan uygulamaların ihtiyaç duyduğu cpu, memory ve disk alanlarının sağlandığı sistemlerdir.

Günümüze kadar bir çok şekilde (tower, rack, blade gibi) kullanıma sunulan bu sistemler, şuan daha kritik bir role sahip olmaktadır.
Sadece işlemci ve bellek talebine hizmet veren bu sistemler, gelişen sanallaştırma ve disk teknolojileri sayesinde hiper bütünleşik (HCI) adını verdiğimiz, yazılım tanımlı disk sistemlerinin temel taşı haline gelmiştir.

Veri merkezlerinin en önemli bileşeni sunucuların, uygulama bazlı dizayn yapılarak en zorlu koşullarda performans ve verimlilik için üretilmiş, kurumsal altyapılarınızda, sistemlerinizi yüksek güvenilirlik sağlanması için Rack, Tower ve Blade seçenekleri ile çözüm sağlamaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi