Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Sunucu Çözümleri

Veri merkezi bileşenlerinin en başında sunucu sistemleri gelmektedir. Sunucular, sanallaştırma ortamı üzerinde yada bağımsız çalışan uygulamaların ihtiyaç duyduğu cpu, memory ve disk alanlarının sağlandığı sistemlerdir.

Günümüze kadar bir çok şekilde (tower, rack, blade gibi) kullanıma sunulan bu sistemler, şuan daha kritik bir role sahip olmaktadır.
Sadece işlemci ve bellek talebine hizmet veren bu sistemler, gelişen sanallaştırma ve disk teknolojileri sayesinde hiper bütünleşik (HCI) adını verdiğimiz, yazılım tanımlı disk sistemlerinin temel taşı haline gelmiştir.

Veri merkezlerinin en önemli bileşeni sunucuların, uygulama bazlı dizayn yapılarak en zorlu koşullarda performans ve verimlilik için üretilmiş, kurumsal altyapılarınızda, sistemlerinizi yüksek güvenilirlik sağlanması için Rack, Tower ve Blade seçenekleri ile çözüm sağlamaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam