Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Microsoft Lisanslama Hizmetleri

Microsoft Solutions iş ortağı olarak müşterilerimize teknolojideki değişimlere adapte olmaları ve bu süreci hızlandırmak adına, Microsoft yazılımları ve bulut hizmetlerinde uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Microsoft Solutions iş ortağı olarak, müşterilerimize doğru ürünlerin ve lisans modellerini seçme konusunda uzman bir yazılım satış ve lisanslama ekibine sahibiz.

Uygun Lisans Maliyetleri

Yönetilebilir Lisanslar

Esnek Lisanslama Modelleri

microsoft-lisanslama

Lisanslama Alanında Uzman İş Ortağı

Data Market Bilgi Hizmetleri, LSP, CSP, Azure MSP, SAM Microsoft İş ortaklığı olgunluk seviyelerine sahiptir. 2018’den bu yana Microsoft SAM (Yazılım Envanter Yönetimi) Solution Partner’ı olan Data Market kurumsal firmalarda en çok SAM yapan iş ortağıdır.

LSP

Lisans Çözümü Sağlayıcı

Hem şirket içi hem de bulut tabanlı ürünleri kullanan uygulanabilir cihazlar için uygun maliyetli çözümler sağlamak için lisanslama uzmanlığı sağlamayı amaçlamaktadır.
CSP

Bulut Çözümü Sağlayıcı​

Bulut mimarisine erişimi kolaylaştıran ve bu sistemlerin işlevselliğini kontrol eden hizmetler sağlayan bir Microsoft İş Ortağıdır.
SAM

Software Assessment Management

Yazılım varlık yönetimi, bir kuruluş içindeki yazılım uygulamalarının satın alınmasını, dağıtımını, bakımını, kullanımını ve elden çıkarılmasını yönetmeyi ve optimize etmeyi içeren bir uygulamalar bütünüdür.
MSP​

Managed Services Provider

Yönetilebilir hizmetler, bulut hizmetlerinin bir alt kategorilerinden biri olup, sunucu, veritabanı, ağ ve güvenlik işlemlerinin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan hizmetler bütünüdür.
microsoft-solutions-partner

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

27

28+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam