Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

VMware Cloud on AWS

VMware Cloud on AWS, AWS servislerini vSphere tabanlı bulut ortamları üzerinden çalıştırmanızı sağlayan bir hizmettir. VMware Cloud Foundation tarafından desteklenen bu hizmet, vSphere, vSAN ve NSX’i VMware vCenter yönetimi ile entegre ederek özel, esnek ve bare-metal AWS altyapısında çalışacak şekilde optimize edilmiştir. VMware Hybrid Cloud Extension ile müşteriler, AWS ortamlarında şirket içi ve VMware Cloud arasındaki büyük ölçekli çift yönlü geçişleri kolayca ve hızla gerçekleştirebilirler. BT ekipleri kurum içi ve herkese açık bulutta aynı şekilde tasarlanan mimari ve operasyonel deneyim sayesinde, artık AWS ve VMware hibrit bulut kullanımından anlık iş değeri elde edebilirler.

Neden VMware Cloud on AWS?

Kurumsal Sınıf Yetenekler

VMware teknolojilerinden sunucu (vSphere), depolama (vSAN) ve ağ (NSX) özelliklerinden yararlanarak AWS hizmetlerine yeni nesil, elastik, bare-metal AWS altyapısına en iyi şekilde erişim sağlayarak çalışacak şekilde optimize edilmiştir. VMware Site Recovery entegrasyonu ile mükemmel bir felaket korumasına sahip olursunuz. VMware Hybrid Cloud Extension ile sorunsuz iş yükü taşınabilirliğini ölçeklendirebilirsiniz.

İş İhtiyaçlarınıza Uygun Esnek Tüketim

VMware Cloud on AWS iş taleplerinize uygun esneklik sunar. Esnek tüketim seçenekleri ve yatırımın koruması ile maliyetlerinizi iş ihtiyaçlarınıza göre modelleyebilirsiniz.

Basit ve Tutarlı Operasyonlar

Sadece birkaç tıklama ile AWS’de hızlı bir şekilde VMware SDDC ortamları sağlayın. vSphere tabanlı bulutlarla kaynaklar operasyonel olarak tutarlı olacak ve VMware Cloud on AWS ortamını yönetmek için tanıdık VMware teknolojilerini kullanabilirsiniz.

Hizmet Olarak Sahip Olun

VMware ve iş ortakları sizin için SDDC yazılım bileşenlerinin yamaları ve yükseltmelerinden sorumlu olacak, böylece siz ana işinize, uygulamalarınıza odaklanabileceksiniz. Ayrıca, tüm destek sorunları için tek bir irtibat noktanız var.

VMware on AWS’yi Hangi Senaryolarda Kullanabiliriz?

VMware Cloud on AWS, AWS Europe (Londra), AWS ABD Doğu (N. Virginia) ve AWS ABD Batı (Oregon) Bölgeleri’nin yanı sıra AWS Europe (Frankfurt) Bölgesi’nde yeni kullanıma sunulmuştur. VMware Cloud on AWS, bir dizi önemli endüstri sertifikasına sahip olan GDPR’ye hazır. Ayrıca, müşterilerin kurumsal hazırlıklarını geliştirmelerine, bulut geçişini hızlandırmasına ve hibrit bulut dağıtımlarını basitleştirmesine olanak tanıyan zengin yeteneklere sahiptir. Şirket içi veri merkezlerini, tutarlı bir operasyonel modelle buluta aktararak, tanıdık VMware araçlarınızı, politikalarınızı ve yönetiminizi ve üçüncü taraf araçlarındaki yatırımlarınızı korur. Kurumsal uygulamaların değerini yaşam döngüleri boyunca genişletmek için AWS hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. VMware, VMware on AWS ‘yi yeni AWS bölgelerine taşımak ve zaman içinde daha fazla kullanım durumu sağlamak için çalışmaktadır.

Uygulama Taşıma

Mevcut veri merkezlerini genişletin ve hedeflenen uygulama iş yüklerini dönüştürmeden VMware Cloud on AWS ‘e kolayca taşıyın. Mevcut veri merkeziniz ve VMware Cloud on AWS arasında çift yönlü iş yükü taşınabilirliği edinin. Yerel AWS hizmetlerine optimize edilmiş erişim yoluyla uygulamalarınızı modernleştirin.

Bulut Geçişi

VMware Cloud on AWS ile vSphere tabanlı iş yüklerinizi buluta hızlı ve kolayca taşıyın. Değişim veya yeniden mimari gerektiren alternatiflerle karşılaştırıldığında bulut geçişlerinin riskini ve maliyetini azaltın. Her zaman kullandığınız VMware araçları ve yönetim ekranlarını bulut geçişlerini hızlandırmak için kullanın. Uygulamalarınızı modernize etmek için VMware ve AWS hizmetlerinden yararlanın.

Veri Merkezini Genişletin

Yeni projeleriniz mi var ? Yeni bir coğrafyaya genişlemek ister misiniz? Veri merkezinizi bulutta kolayca genişletin ve AWS bulutunda VMware tutarlı, kurumsal düzeyde ortamları VMware Cloud on AWS ile hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde elde edin.

İsteğe Bağlı Kapasite

İşinizin geçici, mevsimsel veya plansız talebi karşılaması gerektiğinde, AWS Cloud’da VMware SDDC kapasitesini dakikalar içinde alın. Canlı uygulamalarınızı VMware veri merkezinizle tutarlı bir şekilde uyumlu bir ortama sorunsuzca hareket ettirerek, AWS’de VMware Cloud’un esnek kapasite ve kullanım tabanlı ekonomisinden yararlanın.

VMware Site Recovery ile Hizmet Olarak Felaket Kurtarma

VMware Site Recovery ile iş sürekliliğini kolayca sağlayın. VMware Cloud on AWS için optimize edilmiş bir hizmet olarak isteğe bağlı felaket kurtarma hizmeti alabilirsiniz. VMware veri merkeziniz ile operasyonel olarak tutarlı bir ikinci bir veri merkezi sunarken, zamandan tasarruf ederek, felaket kurtarma işlemlerini basitleştirin ve ikincil site maliyetlerini bulut ekonomisi ile azaltın.

Yeni Uygulama Geliştirme ve Test

Modern CI / CD otomasyon araçlarıyla entegre olabilen VMware SDDC tutarlı dev / test ortamları sunun. Yeni uygulama geliştirme için doğal AWS hizmetlerine sorunsuzca erişin.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam