Dijital Dönüşüm Çözümlerimiz

Data MarketÇözümlerimizDijital Dönüşüm Çözümlerimiz

Bulut Bilişim her geçen gün artan ve küreselleşen rekabet koşulları ve içinde gerek risk gerekse çeşitli fırsatları barındıran belirsizlik ortamında işletmelerin iş yapış şekillerini bulutun sağladığı imkânlarla değiştirerek onlara daha esnek, verimli, çevik ve müşteri odaklı olmalarını sağlayan inovatif bir dönüşüm sürecidir. IDC verilerine göre; bu sürecin bir sonucu olarak bulut harcamalarında 2030 yılına kadar Herkese Açık Bulut’ta (Public Cloud) %52 , Özel Bulut’ta (Private Cloud) %29, Geleneksel IT Yapısı’nda ise %19 artış olacağı öngörülmektedir.

Data Market, konusunda uzman kadrosuyla bulut yapılarına entegrasyon sürecinde uçtan uca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermektedir. Mevcut yatırımları güçlendirirken BT esnekliğini arttıran bulut mimarisinin oluşturulmasının yanı sıra SLA’leri ve mevcut uygulamaları etkilemeden veri güvenliğini, uyumluluğunu ve kontrolünü sürdürülebilir kılmayı hedefleyen danışmanlık hizmetleriyle, kurumlara özel altyapıların hayata geçirilmesini sağlamaktadır.

Dijital Dönüşüm Portföyümüz

Endüstri 4.0

Birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini ve üretim teknolojilerini içeren kollektif bir terimdir.

Compass RTLS

Gerçek zamanlı lokasyon takibi için Compass RTLS ile izlenebilir üretim, operasyon, mağaza, depolama ve lojistik.

Dijital Gerçeklik

Araştırmacı ruhumuzu ve teknolojideki uzmanlığımızı, müşterilerimizin hayalleri, vizyonları ile birleştirerek onları farklı kılacak iş fikirleri geliştiriyoruz.

IoT

Endüstri 4.0 olarak adlandırılan dördüncü sanayi devriminin kilit taşlarından biri olan IoT teknolojilerini kullanmak, makineler arası iletişimden faydalanarak izlenebilirliği artırma, maliyet ve iş gücü tasarrufu sağlıyor.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
376 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi