Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Dijital Dönüşüm Çözümlerimiz

Data Market, sunduğu dijital dönüşüm hizmetleriyle iş süreçlerinizi ve veri yönetiminizi basitleştirerek maliyetlerin düşürülmesine, iş sürekliliğinin sağlanmasına, süreç ve doküman yönetiminin kolaylaştırılmasına ve daha birçok avantajın elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Verimlilik

İş süreçlerinde ve operasyonel faaliyetlerde maksimum verimlilik

Maliyet Tasarrufu

Uygulama geliştirme ve özel çözüm yatırımı maliyetlerinde tasarruf

İş Sürekliliği

Kesintisiz bir çalışan deneyimi ile süreklilik

Hızlı Çözüm

Oluşabilecek problemlerde ITIL standartlarında destek hizmeti
dijital-donusum-hero

Dijital dönüşüm her geçen gün artan ve küreselleşen rekabet koşulları ve içinde gerek risk gerekse çeşitli fırsatları barındıran belirsizlik ortamında işletmelerin iş yapış şekillerini değiştirerek onlara daha esnek, verimli, çevik ve müşteri odaklı olmalarını sağlayan inovatif bir dönüşüm sürecidir.

Data Market, konusunda uzman kadrosuyla dijital dönüşüm sürecinizde uçtan uca danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermektedir. Mevcut süreç ve doküman yönetimlerinizi güçlendirirken, Robotik Süreç Otomasyonu (RPA), Kurumsa Mobil Portal (Mobil Yaka) ve Dijital Kimlik Yönetimi (ideal IDM) gibi hizmetler ile iş esnekliğinizi arttırmaktadır.

Dijital Dönüşüm Portföyümüz

Mobil Yaka - Kurumsal Mobil Portal

Çalışanlarla şirketi yakınlaştıran ve her zaman her yerde etkileşim içinde olmalarını sağlayan kurumsal mobil uygulama ve intranet portalıdır.

OnBase - Doküman ve İçerik Yönetimi

Uygulamaların kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmeden, hizmet olarak dağıtılmasını ve sunulmasını sağlayan çözümdür.

ideal IDM - Merkezi Kimlik Yönetimi

Data Market’in özel çözümü olan yerli Akıllı Kimlik Yönetimi ile tekil, merkezi ve akıllı kimlik yönetimi yapılabilmektedir.

Robotik Süreç Otomasyonu

Uyum, envanter, koruma ve cihazların sağlık durumu ile ilgili anlık görünümlerle görülebilirlik ve kontrolü artırır.

Dijital Arşiv

Fiziki ve elektronik ortamlardaki tüm kurumsal bilgi ve belgenizi merkezi bir dijital arşiv sisteminde entegre olmuş bir yapıda yönetmenizi sağlar.

Fatura Otomasyonu

Kağıt ortamından ya da elektronik ortamdan gelen faturalarınızı yapay zeka destekli OCR uygulaması ile otomatize etmenizi sağlayan çözümdür.

Sözleşme Yönetimi

Sözleşmelerinizi kontrol altına almanızı ve Sözleşme Yönetimi hayat döngüsünü tek bir platformdan etkin bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam