Dijital Dönüşüm Çözümlerimiz

Dijital dönüşüm konusunda öncü, güvenilir ve pazardaki en yetkin kurum olun

Teknolojideki akıl almaz değişim, buna bağlı olarak artan ve küreselleşen rekabet ve her geçen gün yükselen müşteri beklentileri kurumları kaçınılmaz olarak dijital bir dönüşüme zorlamaktadır. Data Market, Ar-Ge çalışmaları, geliştirdiği ürün ve hizmetler, sahip olduğu sektörel deneyim, dijital pazarlama yatırımları ve dijital dönüşüm konusunda öncü, güvenilir ve pazardaki en yetkin iş ortağıdır. Dijital dönüşümün merkezinde yer alan ve değişimin en yoğun olarak yaşandığı bilgi teknolojileri sektöründeki 25. hizmet yılı bu öncülüğün, güvenilirliğin ve yetkinliğin en büyük göstergesidir.

Türkiye’nin en saygın kuruluşlarından oluşan ve her geçen gün büyüyen bir portföye çözüm sunan Data Market, bulut dönüşümü ve dijital dönüşüm vizyonunu müşterilerine verimlilik ve rekabet avantajı olarak kazandırmayı amaçlamaktadır. Sağladığı bu somut kazanımlar ve müşteri odaklı yaklaşımı Data Market’i finans, sigorta, enerji, üretim ve perakende gibi rekabetin yoğun olarak yaşandığı sektörlerde tercih edilen stratejik bir iş ortağına dönüştürmüştür. Sektörel uzmanlık ve stratejik iş ortaklığının getirdiği bu dönüşüm Data Market’i kendi ürünlerini geliştirmeye yönlendirmiştir.

Data Market’in geliştirmekte olduğu ürünlerin başında kurumsal kimlik yönetimi (ideal), endüstriyel IoT (connected and smart), kolay iş zekası (bi’nokta), kurumsal içerik yönetimi çözümleri, yönetilebilir hizmetler ve destek hizmetleri (i-s.tech) gelmektedir.

Data Market, tüm bu ürün ve hizmetleri  Türkiye’nin ilk lisans satışının yapıldığı dijital pazar yeri, bulutevi.com üzerinden online olarak müşterilerine sunmaktadır.

İLGİLİ ÇÖZÜMLERİMİZ

Bulut Bilişimle ilgili diğer çözüm, hizmet ve ürünlerimiz