Teknolojideki akıl almaz değişim, buna bağlı olarak artan ve küreselleşen rekabet ve her geçen gün yükselen müşteri beklentileri kurumları kaçınılmaz olarak dijital bir dönüşüme zorlamaktadır. Data Market, Ar-Ge çalışmaları, geliştirdiği ürün ve hizmetler, sahip olduğu sektörel deneyim, dijital pazarlama yatırımları ve dijital dönüşüm konusunda öncü, güvenilir ve pazardaki en yetkin iş ortağıdır. Dijital dönüşümün merkezinde yer alan ve değişimin en yoğun olarak yaşandığı bilgi teknolojileri sektöründeki 25. hizmet yılı bu öncülüğün, güvenilirliğin ve yetkinliğin en büyük göstergesidir.

Türkiye’nin en saygın kuruluşlarından oluşan ve her geçen gün büyüyen bir portföye çözüm sunan Data Market, bulut dönüşümü ve dijital dönüşüm vizyonunu müşterilerine verimlilik ve rekabet avantajı olarak kazandırmayı amaçlamaktadır. Sağladığı bu somut kazanımlar ve müşteri odaklı yaklaşımı Data Market’i finans, sigorta, enerji, üretim ve perakende gibi rekabetin yoğun olarak yaşandığı sektörlerde tercih edilen stratejik bir iş ortağına dönüştürmüştür. Sektörel uzmanlık ve stratejik iş ortaklığının getirdiği bu dönüşüm Data Market’i kendi ürünlerini geliştirmeye yönlendirmiştir.

Data Market’in geliştirmekte olduğu ürünlerin başında kurumsal kimlik yönetimi (ideal), endüstriyel IoT (connected and smart), kolay iş zekası (bi’nokta), kurumsal içerik yönetimi çözümleri, yönetilebilir hizmetler ve destek hizmetleri (i-s.tech) gelmektedir.

Dijital Dönüşüm Portföyümüz

bi’nokta Raporlama & Yayın

bi’nokta, farklı veri kaynakları üzerinde tutulan verileri basit ve ekonomik bir şekilde görselleştirerek şirketlerin kullanımına sunan bir «Akıllı Ekran» çözümüdür.

Dijital Gerçeklik

Araştırmacı ruhumuzu ve teknolojideki uzmanlığımızı, müşterilerimizin hayalleri, vizyonları ile birleştirerek onları farklı kılacak iş fikirleri geliştiriyoruz.

IoT

Endüstri 4.0 olarak adlandırılan dördüncü sanayi devriminin kilit taşlarından biri olan IoT teknolojilerini kullanmak, makineler arası iletişimden faydalanarak izlenebilirliği artırma, maliyet ve iş gücü tasarrufu sağlıyor.

Endüstri 4.0

Birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini ve üretim teknolojilerini içeren kollektif bir terimdir.

Compass RTLS

Gerçek zamanlı lokasyon takibi için Compass RTLS ile izlenebilir üretim, operasyon, mağaza, depolama ve lojistik.