Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Veri Merkezi Çözümlerimiz

Data Market, sunduğu veri merkezi çözümleriyle donanım ve yazılım optimizasyonunun sağlanmasına, veri saklama ve erişiminin kolaylaştırılmasına, iş sürekliliğinin garanti altına alınmasına, risk yönetiminin kolaylaştırılmasına ve daha birçok avantajın elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Verimlilik

Veri merkezi işlemlerinde maksimum verimlilik

Maliyet Tasarrufu

Donanım ve enerji maliyetlerinde tasarrufu

İş Sürekliliği

Donanım veya yazılım kaynaklı sorunlarda minimum kesinti

Hızlı Çözüm

Veri merkezi kaynaklı felaketlerde hızlı çözüm
data-center-hero

Veri Merkezi, günümüzde kullandığımız uygulamalar için gerekli fiziksel altyapı bileşenlerinden oluşan yapılardır. Sistem odası olarak da adlandırılan bu yapılar, işletmelere ait uygulamaların kesintisiz olarak çalışmasını amaçlamaktadır.

Veri Merkezi bileşenlerinin sanallaştırılması ile lokasyon bağımsız yapıya bürünmesi ve aynı zamanda birden fazla veri merkezinin işletmelere hizmet etmesi sağlanabilmektedir.

Data Market, bütün veri merkezi bileşenlerinin tedarik edilmesi ve entegrasyon sürecinde katma değerli çözüm sağlayan güvenilir iş ortağınızdır.

Kurumların uygunluk, uyumluluk ve standardizasyonun bir gereği olarak, faaliyet gösterdikleri sektörlere ve güvenlik gereksinimlerine göre birtakım güvenlik standartlarına uymaları gerekir.

Data Market güvenlik çözümleri konusundaki kapsamlı ürün bilgisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman ekibiyle kurumsal müşterilerine uçtan uca güvenlik danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Veri Merkezi Çözüm Portföyümüz

Veri Depolama Çözümleri

Veri merkezlerinin en önemli ikinci bileşeni ortak veri depolama cihazlarıdır.Kurumların iş ihtiyaçlarına göre farklı mimaride veri depolama sistemleri (Flash, Hibrit, Blok-Dosya/Obje tabanlı) bulunmaktadır.

Bütünleşik Mimariler

Bütünleşik Mimariler; sunucu, depolama ve ağ sistemlerini, felaket kurtarma sistemlerini, sanallaştırma ve yönetim yazılımlarını tek bir platformda toplayan çözümlerdir.

İş Sürekliliği Çözümleri

İş Sürekliliğinin planlanması ve olağanüstü durumlar için kurtarma senaryolarının hazırlanması kurumlara yıkıcı olaylar karşısında hazırlıklı olmasını sağlamaktadır.

Sunucu Çözümleri

Veri merkezi bileşenlerinin en başında sunucu sistemleri gelmektedir. Sunucular, sanallaştırma ortamı üzerinde yada bağımsız çalışan uygulamaların ihtiyaç duyduğu cpu, memory ve disk alanlarının sağlandığı sistemlerdir.

Yedekleme Çözümleri

İş sürekliliğini veri kaybı olmadan sağlamak için alınması gereken önlemler arasında verinin yedeklenmesi de yer almaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam