Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Güvenlik Çözümlerimiz

Data Market, sunduğu güvenlik çözümleriyle siber tehditlerin önlenmesine, veri korumanın artırılmasına, sistem güvenliğinin sağlanmasına, risk yönetiminin kolaylaştırılmasına ve daha birçok avantajın elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Verimlilik

Siber tehditlere karşı verimliliği maksimum düzeye çıkarır

Maliyet Tasarrufu

Siber güvenlik ihlalinden kaynaklanan potansiyel maliyetlerde tasarruf

İş Sürekliliği

Siber saldırılardan kaynaklı kesintilerden minimum etkilenme

Hızlı Çözüm

Güvenlik ihlali kaynaklı problemlerde çok daha hızlı geri dönüş
security-hero

Kurumların en önemli öz kaynakları arasında bulunan “verinin” ve “bilginin” hangi formda olursa olsun korunması zorunludur. Bu kıymetli kaynağın korunamaması sadece maddi kayıplara yol açmakla kalmayıp, telafisi uzun yıllar sürebilen ve sonuçları tam olarak öngörülemeyen itibar kayıplarına da sebep olabilir. Yapılan yatırımların bu tip zaaflardan dolayı zarar görmesini engellenmek için veri ve bilgi güvenliğinin bir bütün olarak düşünülmesi gerekir.

Kurumların uygunluk, uyumluluk ve standardizasyonun bir gereği olarak, faaliyet gösterdikleri sektörlere ve güvenlik gereksinimlerine göre birtakım güvenlik standartlarına uymaları gerekir.

Data Market güvenlik çözümleri konusundaki kapsamlı ürün bilgisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman ekibiyle kurumsal müşterilerine uçtan uca güvenlik danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Neden Güvenlik Çözümleri?

Güvenlik Çözüm Portföyümüz

ideal IDM - Merkezi Kimlik Yönetimi

Data Market’in özel çözümü olan yerli Akıllı Kimlik Yönetimi ile tekil, merkezi ve akıllı kimlik yönetimi yapılabilmektedir.

Yazılım Tabanlı Güvenlik

Yazılım tanımlı veri merkezi (Software Defined Data Center - SDDC) modelinde kullanılan ağ sanallaştırma platformudur.

Son Kullanıcı Güvenliği

Her cihazda ve uygulamada kullanıcılarınızı ve kurumsal bilgilerinizi korumanız için gerekli tehdit korumasını ve veri güvenliğini sağlar.

Veri Merkezi Güvenliği

Veri Merkezi Güvenliği Çözümleri, şüpheli kötü amaçlı yazılım davranışını saptamak için çalışır ve veri merkezinin bütünlüğünü güvence altına alır.

Uygulama Güvenliği

Sanallaştırılmış ve bulut ortamlarında VMware AppDefense ile uygulama güvenliği sağlamış oluyorsunuz. AppDefense, vSphere Hipervisor'u içinde yetkiye sahiptir.

Network Güvenliği

Network geçidine konumlandırılarak, kullanıcıların içeride ve dışarıda güvenle hareket etmesi sağlanır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam