Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

VMware Profesyonel Hizmetler (PSO)

Data MarketHizmetlerimizVMware Profesyonel Hizmetler (PSO)

Dünya’da sanallaştırma pazarının %80+ payına sahip olan VMware, yazılım tanımlı veri merkezi vizyonu ile kurumlara uçtan uca adreslediği çözümleri sunuyor.

Sunucu sanallaştırma pazarındaki tartışmasız liderliğine ek olarak hibrit bulut, veri depolama sanallaştırma (vSAN) , network & güvenlik sanallaştırma (NSX), yönetim ve otomasyon çözümleri ile altyapılarınızı daha esnek, daha verimli ve daha güvenilir bir yapı sunuyor.

Yazılım tanımlı veri merkezi yolculuğunuzda ihtiyaç duyacağınız ve 4 temel başlıkta toplanmış hizmetler için VMware’den istediğiniz kadar kredi satın alarak Profesyonel Hizmetlerden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Başarılı dijital dönüşüm, zorlukların ve fırsatların tam olarak anlaşılmasıyla başlar. Neyin mümkün olduğunu keşfetmek ve sağlam bir teknoloji adaptasyon yol haritası geliştirmek için ekibinizle omuz omuza çalışıyoruz.

VMware Profesyonel Servis ekibinin tebrübeli uzmanları, mevcut kaynaklarınızdan istediğiniz sonuçları alabilecek değerler oluştururlar.

Bu hizmet ile;
 • Üst yönetimin vizyon ve strateji planlaması güçlendirilir.
 • Dinamik olarak güncellenen dijital dönüşüm yol haritası kullanarak ölçülebilir değerler ortaya konur.
 • Mevcut ve ihtiyaç duyulan beceriler, roller, süreçler ve kaynaklar belirlenir.
 • Hibrit bulut, dijital çalışma alanı, ağ ve güvenlik insiyatifleriniz dahil olmak üzere BT dönüşüm projeleri planlanır.
VMware PSO kredileriniz ile sahip olabileceğiniz VMware Technical Account Manager (TAM), VMware teknolojilerinin kurumunuza adapte edilmesine ve VMware çözümlerinden beklediğiniz iş sonuçlarının hızlandırmanıza yardımcı olan güvenilir bir danışmandır.

TAM (Technical Account Manager) hizmeti ile düzenli bir değerlendirme, inceleme ve analiz çizelgesi alacaksınız. VMware teknolojileri konusunda çok deneyimli olan TAM’lar, benzersiz ortamınıza ve ihtiyaçlarınıza göre uyarladıkları ortak ve standart bir metodolojiye göre planlama yaparlar.

TAM Hizmeti ile;
 • Capability
 • Health Check
 • Best Practice
 • Business Review çalışmalarına sahip olunur.

TAM UZMANLIĞI

TAM hizmetinin kurumunuza katacağı değerleri dört ana başlık altında toplayabiliriz.

 • Accelerate Time to Value
 • Technology Adoption
 • Optimize Operations
 • Guide the Digital Transformation Journey
Kurumların teknoloji altyapılarındaki karmaşık yatırımların tam performans elde edilmesini engelleyebilir. Bu zorluklarla daha kolay başa çıkabilmeniz için, operasyonel verimliliği artırmak ve aksaklığı yönetmek için kanıtlanmış stratejiler sunuyoruz. Uygulamalı teknik danışmanlarımız, kurumunuza yazılım tanımlı çözümlerin uygulanabilmesi için gerekli bilgileri, uzmanlığı ve rehberliği sağlar.

VMware teknik danışmanları, IT ekibinizle beraber mevcut yada VMware’in yeni çözümlerine yapacağınız yatırımların tüm adımlarında (analiz, implementasyon, entegrasyon, konfigürasyon ve test/doğrulama adımlarını) sizlere destek olurlar.
VMware PSO kredilerinizle, VMware çözümlerinden ihtiyaç duyduğunuz her çözümün resmi eğitimlerini alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam