Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Microsoft Azure

Microsoft Azure işletmelerin daha hızlı hareket etmesine, ellerindeki kaynaklarla daha fazlasını yapmasına ve tasarruf etmesine olanak sağlayan açık, esnek ve kurumsal bir bulut platformudur.

Azure hizmetinin temelinde iş kullanıcılarının yakından tanıdığı ve güvendiği Windows Server, SQL Server, Active Directory ve HyperV gibi teknolojiler bulunur. Bu da daha esnek, verimli, çevik ve müşteri odaklı olmak isteyen işletmelerin bulutun sağladığı imkânlardan tutarlı ve kararlı bir ortamda “alışkanlıklarını değiştirmeksizin” faydalanmasını sağlar. Microsoft Azure alışıldık olduğu kadar açık ve esnek bir bulut hizmeti platformudur. Azure popüler olarak kullanılan tüm işletim sistemi, programlama dili, çerçeve, araç, veritabanı ve cihaz seçeneklerini destekler. Böylece Linux üzerinde çalışmanıza, .NET’e ek olarak JavaScript, Python, PHP, Java ve Node.js kullanarak uygulama geliştirmenize ve iOS, Android ve Windows cihazları için arka uçlar oluşturmanıza olanak verir. Üstelik Microsoft Azure, Azure platformunda yerleşik olarak bulunan güvenlik ve gizlilik yaşam döngüsü ve sürekli güvenlik durumu izleme hizmetini sunan tek genel bulut sağlayıcısı olması sayesinde tüm bu avantajları üstün bir güvenilirlikle sunar.

Microsoft Azure ile Neler Yapabilirsiniz?

Sanal Makineler

Birkaç dakika içinde Windows ve Linux sanal makineleri kurun ve ölçeklendirin.

App Service

İstediğiniz platform ve cihaz için web uygulamaları ve mobil uygulamalar oluşturun.

Azure Active Directory

Şirket içi dizinleri eşitleyin ve çoklu oturum açmayı etkinleştirin.

SQL Veritabanı

Hizmet olarak yönetilen ilişkisel SQL Veritabanı.

Cloud Services

Yüksek düzeyde erişilebilir, ölçeklenebilir uygulamalar ve API’ler oluşturun.

Depolama

Dayanıklı, yüksek oranda kullanılabilir ve ölçeklenebilir depolama.

Document DB

Yönetilen NoSQL hizmet olarak belge veritabanı.

Backup

Bulutta basit ve güvenilir sunucu yedeklemesi.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam