Bütünleşik Mimariler

Bütünleşik Mimariler; sunucu, depolama ve ağ sistemlerini, felaket kurtarma sistemlerini, sanallaştırma ve yönetim yazılımlarını tek bir platformda toplayan çözümlerdir.

Özel bir uygulamaya özgü bütünleşik mimariler olduğu gibi, sunucu ve veri depolama katmanı sanallaştırılması ile oluşturulan hiper bütünleşik sistemlerde bulunmaktadır. Yazılım tanımlı veri merkezi vizyonunda önemli bir yere sahip olan bu sistemler farklı iş yükleri altında sağlamış oldukları esnek çözümler ile farklılaşmaktadır.

Hiper bütünleşik sistemler sağlamış olduğu yedekleme, replikasyon gibi özellikleri ile iş sürekliliği ve olağanüstü durum merkezi çözümlerinde klasik mimarilere göre daha efektif çözümler sağlamaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi