Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Bütünleşik Mimariler

Bütünleşik Mimariler; sunucu, depolama ve ağ sistemlerini, felaket kurtarma sistemlerini, sanallaştırma ve yönetim yazılımlarını tek bir platformda toplayan çözümlerdir.

Özel bir uygulamaya özgü bütünleşik mimariler olduğu gibi, sunucu ve veri depolama katmanı sanallaştırılması ile oluşturulan hiper bütünleşik sistemlerde bulunmaktadır. Yazılım tanımlı veri merkezi vizyonunda önemli bir yere sahip olan bu sistemler farklı iş yükleri altında sağlamış oldukları esnek çözümler ile farklılaşmaktadır.

Hiper bütünleşik sistemler sağlamış olduğu yedekleme, replikasyon gibi özellikleri ile iş sürekliliği ve olağanüstü durum merkezi çözümlerinde klasik mimarilere göre daha efektif çözümler sağlamaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam