Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Son Kullanıcı Güvenliği

En geniş kapsamlı uç nokta güvenliğine sahip olun

Trend Micro uç nokta güvenliği size, her cihazda ve uygulamada kullanıcılarınızı ve kurumsal bilgilerinizi korumanız için gerekli tehdit korumasını ve veri güvenliğini sağlar. Bunu eşi benzeri görülmemiş bir derinlikte ve kapsamda yaparız. Kötü amaçlı yazılımlardan koruma, paketleyici türevlerine karşı koruma, şifreleme, cihaz kontrolü, veri kaybını önleme, zayıflık koruması, komuta ve kontrol engelleme, tarayıcı saldırılarına karşı koruma, uygulama beyaz listeleri, davranış izleme, web tehditlerine karşı koruma ve çok daha fazlasını içeren gelişmiş tehditlere karşı birden fazla koruma katmanı elde edersiniz.

 

Sıfırıncı gün ve hedefe yönelik saldırılara karşı korumanızın kapsamını genişletin

Trend Micro uç nokta güvenlik çözümleri, mobil ve masaüstü cihazlarda geleneksel tehditlerden; en yeni, karmaşık ve hedefe yönelik saldırılara kadar her şeye karşı eksiksiz koruma sağlar. Tehditlere karşı koruma sağlayan birden fazla katman sayesinde, hem sanal hem de fiziksel uç noktaları korumanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, uç nokta güvenliğinizi tesis içinde, bulutta ya da her ikisinin birleşimini kullanarak dağıtma konusunda size en büyük esnekliği sunuyoruz. Yeni lisans karmaşası yaşamadan, hareket halinde değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Basit ve esnek setlerle şimdi ve gelecekte koruma sağlayın

Uç Nokta Güvenlik Çözümleri, Trend Micro Smart Protection Suites’in parçasıdır. Bu bağlantılı, çok katmanlı güvenlik setleri, hangi cihazı kullandıklarına ya da nerede çalıştıklarına bakmaksızın, kullanıcılarınızı ve verilerini korur. Smart Protection Suites en geniş uç nokta ve mobil tehdit koruma kapasitesi yelpazesini, çok katmanlı e-posta, işbirliği ve Network geçidi güvenliği ile bir araya getirir. Ortamınızdaki güvenliğe ilişkin tam bir kullanıcı tabanlı görünürlük sağlayan tek bir yönetim konsolu aracılığıyla birden fazla tehdit vektöründeki kullanıcıları yönetebilirsiniz.

 

Önde gelen uç nokta güvenlik çözümlerinin oluşturduğu geniş yelpaze arasından seçim yapın

– OfficeScan™: İsteğe bağlı sanal masaüstü altyapısı (VDI), entegre Data Loss Prevention (DLP) ve Mac uç noktaları için güvenlik de dahil olmak üzere, kötü amaçlı yazılımlara ve tehditlere karşı endüstri lideri gelişmiş koruma.

– Worry-Free™ Business Security Services: Kötü amaçlı yazılımlara ve tehditlere karşı bulut tabanlı koruma.

– Endpoint Encryption: Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, dosyalar, klasörler ve CD’ler, DVD’ler ve USB sürücüler gibi çıkarılabilir ortamlarda bulunan verilerinizi tam olarak şifreler.

– Endpoint Application Control: İstenmeyen ve bilinmeyen uygulamaların uç noktalarınızda çalıştırılmasını önler.

– Trend Micro Vulnerability Protection: Akıllı sanal yamalar ana makine tabanlı sızıntı önleme (HIPS) özelliğini kullanarak suistimalleri ve sıfırıncı gün tehditlerini engeller.

– Trend Micro Control Manager: Merkezi, kullanıcı tabanlı güvenlik yönetimi size tam şeffaflık sağlar.

– Trend Micro Mobile Security: Mobil cihazlar ve verilere dair şeffaflık elde edin ve tüm bunların kontrolünü elinizde tutun.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam