Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

HPE Profesyonel Hizmetler İş Ortağı

Data MarketHizmetlerimizHPE Profesyonel Hizmetler İş Ortağı

1998 yılından beri HP Yetkili Servisi olan ve bir çok kere “En Yüksek Servis Satış Cirosu Yapan Servis Sağlayıcı” ödülü sahibi Data Market 2008 yılından beri yeni hizmet merkezinde daha farklı bir anlayış ve daha uzman bir ekiple sizlere profesyonel HP&HPE Yetkili Servis Merkezi olarak destek hizmetleri sunmaya devam ediyor.

HPE Platinum Partner, HPE Authorized Service Delivery Partner ve HPE Professional Services Partner yetkinliklerine sahip olan Data Market, kaliteli ekip ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmaktadır.

HPE garanti kapsamında ve üreticinin belirlemiş olduğu prosedürlere uygun olarak bakım ve onarım hizmetlerini kesintisiz olarak sunar. Ürünlerinizin bakım ve onarımları üretici firmaların kalitesinde, Data Market’in dinamik, hızlı ve profesyonel yaklaşımı ile gerçekleştirilir.

HPE garantili destek hizmetlerinde hızlı çözümün yanısıra, servise gelen tüm cihazlara genel kontrol ve bakım gibi ekstra servisler ücretsiz sağlanarak ürünlerinizin uzun ömürlü ve ilk günkü gibi çalışması hedeflenmektedir.

HPE yetkili servis hizmetleri kapsamında aşağıdaki ürün gruplarına Data Market merkez ve şubelerinde hizmet verebilmektedir.

  • Kurumsal Intel Tabanlı Sunucular
  • Kurumsal Veri Depolama Ürünleri
  • Blade Sınıfı Sunucular
  • Ağ ve ağ bileşenleri

Bir hizmet sağlayıcı olarak hedefimiz, kurumsal uygulamalar ve sektöre özel uzmanlık tecrübemiz ile basit altyapı hizmetlerinin ötesine geçmeye çalışmaktır. HPE Profesyonel Hizmetler İş Ortağı olarak hedefimiz ise müşterilerimize gelir getirici çözümler, yenilikçi ve işbirliğine dayalı hizmet sunmaktır.

Faydaları

Hizmetlerimiz

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam