Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Veri Depolama Çözümleri

Veri merkezlerinin en önemli ikinci bileşeni ortak veri depolama cihazlarıdır.Kurumların iş ihtiyaçlarına göre farklı mimaride veri depolama sistemleri (Flash, Hibrit, Blok-Dosya/Obje tabanlı) bulunmaktadır.

Veri Depolama, arşivleme, yedek alma, sunucuların üzerinde bulunan uygulamaların datalarını çözümleme, veri küçültme, vb. birçok iş yükünde ihtiyaçların çözümü noktasında kullanılmaktadır.
Kesintisiz ve sürdürübilir veri erişimini sağlama adına veri depolama sistemlerinin sanallaştırılması, kümelenmesi ve bulut entegrasyonu gibi çözümler ile felaket kurtarma ve iş sürekliliği çözümlerini hayata geçiriyoruz.

Data Market olarak bu teknolojilerin uyumluluğu, kullanılabilirliği, güvenirliği, verimliliği gibi farklı bakış açıları ile analiz süreci ve sonrasında doğru çözümler için müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam