Veri Depolama Çözümleri

Veri merkezlerinin en önemli ikinci bileşeni ortak veri depolama cihazlarıdır.Kurumların iş ihtiyaçlarına göre farklı mimaride veri depolama sistemleri (Flash, Hibrit, Blok-Dosya/Obje tabanlı) bulunmaktadır.

Veri Depolama, arşivleme, yedek alma, sunucuların üzerinde bulunan uygulamaların datalarını çözümleme, veri küçültme, vb. birçok iş yükünde ihtiyaçların çözümü noktasında kullanılmaktadır.
Kesintisiz ve sürdürübilir veri erişimini sağlama adına veri depolama sistemlerinin sanallaştırılması, kümelenmesi ve bulut entegrasyonu gibi çözümler ile felaket kurtarma ve iş sürekliliği çözümlerini hayata geçiriyoruz.

Data Market olarak bu teknolojilerin uyumluluğu, kullanılabilirliği, güvenirliği, verimliliği gibi farklı bakış açıları ile analiz süreci ve sonrasında doğru çözümler için müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi