Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Veri Merkezi Güvenliği

Yönetilen Servis Sağlayıcı Veri Merkezi Güvenliği Çözümleri, şüpheli kötü amaçlı yazılım davranışını saptamak için çalışır ve nerede barındırılıyor olursa olsun veri merkezinin bütünlüğünü güvence altına alacaktır. koruyucu önlemleri alır. Fiziksel, sanal ya da buluttaki veri merkezlerini korur ve korumaya yönelik gerçek zamanlı, çok kademeli bir yaklaşımla, kötü amaçlı yazılımların ve Web tehditlerinin veri merkezine ulaşmasını önler. Aynı zamanda, şüpheli, kötü amaçlı yazılım benzeri davranışları filtrelemek için, giden verileri izler.

Çözüm Kapsamı

Tehditlere Karşı Koruma

Trend Micro Smart Protection Network

Trend Micro Veri Merkezi Güvenliği çözümleri, müşterileri Web tehditlerine karşı koruyacak şekilde tasarlanmış, gelecek nesil, bulut – istemci güvenlik altyapısı olan Trend Micro Smart Protection Network tarafından desteklenir.

Smart Protection Network benzersiz bulut içi e-posta bağıntılama, Web ve dosya itibarı teknolojilerine olduğu kadar, tehdit veritabanlarına erişmek için az yer kaplayan istemcileri kullanarak ister ağda, ister evde, ister hareket halinde olsunlar, kullanıcıları korumak için kullanılan tesis içi ve barındırılan çözümleri destekler. Kullanıcıları için gerçek zamanlı mahalli devriye koruma hizmeti oluşturarak, ağa daha fazla sayıda ürün, hizmet ve kullanıcı eriştikçe, müşteri koruması da otomatik olarak güncellenir ve güçlendirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam