Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Merkezi Kimlik Yönetimi

Data MarketDijital SözlükMerkezi Kimlik Yönetimi

Merkezi kimlik yönetimi, bir organizasyonun tüm kullanıcılarının kimlik ve yetki bilgilerinin merkezi bir noktada yönetilmesidir. Bu yönetim süreci, kullanıcıların dijital kimliklerinin oluşturulmasını, kullanıcı hesaplarının oluşturulmasını, değiştirilmesini ve silinmesini içerir.

Merkezi kimlik yönetimi, güvenlik, uyumluluk, kullanıcı yönetimi ve verimlilik gibi alanlarda birçok avantaj sağlayabilir. Örneğin, merkezi kimlik yönetimi sayesinde, çalışanlar için tek bir kimlik bilgisi seti oluşturulabilir ve bu da veri güvenliğini artırabilir ve veri yönetimini daha kolay hale getirebilir. Ayrıca, merkezi kimlik yönetimi, birden çok sistemdeki kullanıcı hesaplarını yönetmek zorunda olan kuruluşlar için de oldukça yararlıdır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam