Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Metasploit

Metasploit, siber güvenlikte kullanılan bir açık kaynaklı araçtır. Bilgisayar ağlarında güvenlik zafiyetlerini tespit etmek, açıkları kullanarak sistemlere sızmak, test etmek veya korumak için kullanılabilir.

Metasploit Framework, hedef sistemleri tarar, güvenlik açıklarını tespit eder ve bu açıkları otomatik olarak istismar edebilen birçok güvenlik aracına sahiptir. Metasploit, hem kötü amaçlı saldırganlar hem de siber güvenlik profesyonelleri tarafından kullanılabilir. Sistemlerdeki açıkları tespit ederek, bunları gidermek için alınması gereken önlemleri belirleyerek, saldırganların bu açıkları kullanarak sisteme sızmasını önlemek için önleyici tedbirler alınabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam