Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Kimlik Yönetimi

Kimlik yönetimi, kullanıcıların kimlik bilgilerini doğru bir şekilde yönetmek, kimliklerini doğrulamak ve yetkilendirme süreçlerini yönetmek için kullanılan bir dizi teknoloji, süreç ve yönetim yaklaşımını içeren bir bütündür.

Kimlik yönetimi, şirketlerin iş verimliliğini artırmak, veri güvenliğini sağlamak, uyumluluğu ve denetlenebilirliği yönetmek, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve tüm kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için kullanıcıların kimliklerini yönetme süreçlerini ve teknolojilerini uygulama sürecidir. Kimlik yönetimi, ayrıca bir kuruluşun tüm sistemlerine ve uygulamalarına tek bir kimlik ve parola seti kullanarak erişimi yönetmek için de kullanılabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam