Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları
apple-yetkili-bayi-black

Apple Business Manager

Apple Business Manager (ABM), işletmelerin Apple aygıtlarını kolayca dağıtmasına ve yapılandırmasına yardımcı olur. ABM, doğrudan Apple'dan veya katılımcı Apple Yetkili Satıcılarından ya da operatörlerden satın alınan kuruluşa ait iPad ve iPhone aygıtlarını, Mac'i, bilgisayarları ve Apple TV'yi dağıtmak için hızlı ve akıcı bir yol sağlar.

Apple aygıtlarını Data Market’ten satın alarak, uzmanlığımıza güvenebilir, ABM ve MDM çözümünün kayıt, yapılandırma ve seçiminin işletmeniz için doğru olduğundan emin olabilirsiniz.

apple-1

Zorunlu ve kilitlenebilir MDM kaydı

ABM'ye eklenen tüm iOS, macOS ve tvOS cihazları otomatik olarak MDM'e kaydedilecektir. Otomatik kayıt, cihazların kuruluşunuzun gereksinimlerine göre yapılandırılmasını sağlar ve tüm kullanıcıların cihazlarında bu yapılandırmaları almasını garanti eder.

Kablosuz Denetim

Denetim, kuruluşa ait iOS aygıtları için daha yüksek düzeyde bir aygıt yönetimi sağlar. İMessage, AirDrop veya Game Center'ın kapatılması gibi ek kısıtlamalara izin verir ve web içeriği filtreleme ve Tek Uygulama Modu gibi ek cihaz yapılandırmaları ve özellikleri sağlar. ABM ile denetim, kurulum sürecinin bir parçası olarak bir cihazda kablosuz olarak etkinleştirilir.

Sıfır Dokunuş Cihaz Yönetimi

ABM ile iPad, iPhone, Mac ve Apple TV'nin büyük ölçekli dağıtımları sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Aygıtlar etkinleştirildikten sonra hesap ayarlarını, uygulamaları ve IT hizmetlerine erişimi kablosuz olarak hemen yapılandırabilirsiniz. Kurulumu tamamlamak için hazırlama hizmetlerini kullanmanız veya her aygıta fiziksel olarak erişmeniz gerekmiyor.

Kolaylaştırılmış Kurulum Yardımcısı

ABM ayrıca kullanıcılarınızın iOS aygıtlarını, Mac bilgisayarlarını ve Apple TV'lerini ayarlamalarını da kolaylaştırır. Kuruluşunuzun aygıtlarını yapılandırmak için bir MDM çözümü kullanan kullanıcılar, yerleşik Kurulum Yardımcısı ile etkinleştirme süreci boyunca yönlendirilir. Belirli ekranların atlanacağını belirterek Kurulum Yardımcısı'nı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam