Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları
apple-yetkili-bayi-black

AppleCare for Enterprise

Günümüzde işveren ve çalışanların kesintisiz ve mobil çalışma ihtiyaçları giderek artıyor. Apple Care for Enterprise destek paketleri ile mobil veya evden çalışma stratejinizi destekleyebilirsiniz.

Apple Care for Enterprise esnek servis, yerinde donanım servisi ve ertesi günü aygıt değişimi ile oluşabilecek kazalara karşı firma ve çalışanları koruyor. Sırasıyla 200,1000 ve 5000 aygıt için yapılan satın alımlarda farklı fiyatlar ile işinizi kolaylaştırıyor. Yerinde servis hizmetine ek olarak firmalar iPad veya iPhone aygıtlarının yüzden 10’una, Mac aygıtlarının ise yüzde 4’üne kadar olan kısmı için onarım/değişim yapabiliyor.

apple-1

Cihaz Onarımı veya Değişimi

Donanım servisi ihtiyaçlarınıza bağlı olarak Mac bilgisayarların yüzde 4'üne kadarını onarabilirsiniz. Ayrıca iPhone ve iPad aygıtlarının yüzde 10'una kadarını, kaza sonucu oluşan hasarlar da dahil olmak üzere herhangi bir nedenle ek ücret ödemeden değiştirebilirsiniz.

Son Kullanıcılar için Destek

Çalışanlar Apple donanımları, Apple markalı yazılımlar ve kişisel hesaplar veya ayarlarla ilgili olarak telefon üzerinden 7/24 sınırsız teknik destek alabiliyor. AppleCare Danışmanlarına doğrudan erişim, şirket içi yardım masalarınızın yükünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Yerinde Servis Hizmeti

Yerinde servis hizmeti ile kapsam dahilindeki cihazlarınıza bulunduğunuz yerde servis hizmeti alabilir ve bulunduğunuz bölgede mevcutsa bir sonraki iş günü için yerinde servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam