Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Atel Sistem, Data Market ile ne gibi kazanımlar elde etti?

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Ege Bölgesi İzmir’de Endüstriyel görüntü işleme ve otomasyon sistemleri üzerine çalışan bir şirket olan Atel Sistem, endüstri sektörünün yoğun bir katılım gösterdiği Win Eurasia Fuarında katılımcılar arasındaydı.

Fuarın, endüstri sektörü için ürettiği yazılım ve özel çözümlerle göze çarpan teknoloji firması Data Market ile yürüttüğü çalışmalardan bahseden Efe, Data Market yolculuğunu şu cümleler ile anlattı: “Ürünlerimiz geliştirmek yolunda bir adım attık ve yollarımız Data Market ile kesişti. Ve deneyimleyerek bu noktada ihtiyaçlarımıza cevap verecek en uygun şirket olduğuna karar kıldık ve hizmet almaya başladık. Geliştirdiğimiz işbirliği sonucunda çeşitli verilerin izlenmesi ve değerlendirilmesi noktasında önemli kazanımlar elde ettik. En önemlisi de bu ürün geliştirme işlerinde zamandan tasarruf ettik ve yüksek verim aldık.”
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=Ixx5tock6wQ”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1568287951675{margin-top: 2rem !important;}”][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”14296″ img_size=”100×100″ alignment=”center” style=”vc_box_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

Erdal Efe

[/vc_column_text][vc_column_text]CTO
Atel Sistem[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam