Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Data Market, 5 Şubat 2024 tarihi itibari ile VMware by Broadcom en yüksek iş ortaklığı seviyesi olan Pinnacle Partner statüsünü devam ettiriyor.

Data Market, VMware by Broadcom Pinnacle İş Ortağı olarak, VMware teknolojileri konusunda 6 farklı alandaki Master Service Competency akreditasyonlarına sahiptir.

Dünyanın en iyi teknoloji şirketleriyle olan stratejik ortaklıklarımız, çoklu teknoloji ortamlarına ilişkin derinlemesine bilgi birikimi, kurumsal müşterilerimizin VMware altyapıları için optimum performansını artıracak hizmetleri vermemizi sağlamaktadır.

Aynı zamanda veri merkezlerini değerlendirme, tasarlama, oluşturma ve yönetme konusundaki 30+ yıllık deneyimimiz, bize sanal mimarinizdeki sorunlu noktaları tespit etme, en iyi uygulamalar ve teknik tutarlılık için VMware ortamlarınızı doğrulama ve sağlıklı çalışması konusunda eşsiz bir yetenek sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam