Data Market, Virtual Reality, Augmented Reality ve Mixed Reality teknolojilerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek onlara yenilikçi, hayatı kolaylaştıran ve müşteri deneyimini arttırmalarını sağlayan uygulamalar ve hizmetler sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

IoT & Sanal Gerçeklik

Compass IoT Suite ile alınan veriler, Microsoft Hololens ile anlık olarak izlenebilir, makinalarınızın kesintisiz çalışması sağlanır.

Uzaktan Yardım

Kritik dururumlarda teknisyenler bir uzmanla uzaktan görüşme yapabilir. Ellerin serbest olduğu görüntülü görüşme boyunca karma gerçeklik ile ek açıklamalar ve çizimler sayesinde sorunlar daha hızlı çözülür.

Tasarım Görselleştirme

İnşaat ve mimarlık projelerinde 3D modellerin holografik görüntülerinin kullanılmasıyla projelerin gösterimleri yapılabilir. Mimari çizimler AR, VR veya Mixed Reality teknolojileri ile görselleştirilebilir.

Yerleşim Planlama

Makina ve ekipmanların 3D modelleri karma gerçeklik teknolojisi ile gerçek boyutlarda önizlenebilir, ölçülendirilebilir ve alternatif yerleşim planları oluşturulabilir.

Optimum Proje Denetimi

Giderek karmaşıklaşıklaşan binaların tasarım koordinasyon hatalarını tespit etmek için tıklanabilir ek açıklamalar ile elektrik sistemleri, altyapı sistemleri gerçek alanda test edilebilir.

Sanal Eğitimler

Oryantasyon, İş Sağlığı ve Güvenliği, Makina Cihaz Kullanımları için sanal gerçeklik uygulamaları ile hazırlanan simülasyonlar gerçeğe yakın deneyimler sunar.

Nasıl Yapıyoruz?

Tasarım & Geliştirme

Görsel tasarım ve uygulamanın geliştirilmesini sağlıyor, kullanılacak uygun donanımları temin ediyoruz.

İhtiyaç & Senaryolar

Araştırmacı ruhumuz ve teknolojideki uzmanlığımız ile müşterilerimizin hayalleri, vizyonları doğrultusunda onları farklı kılacak iş fikirleri, projeler ve senaryolar oluşturuyoruz.

Dijital Gerçeklik çözümlerimizin tanıtım broşürünü indirmek için lütfen tıklayın.

Destek

Donanım desteği ve uygulama versiyon geliştirme hizmetleri ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Uygun Çözümler

İş fikirlerine uygun AR, VR veya Mixed Reality teknoloji çözümleri sunuyoruz.

POC & Demo

Projenize özel demo ve POC çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.
İLETİŞİME GEÇİN
Twitter
DataMarket1992
@DataMarket1992
126 Takip Edilen
384 Takipçi
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi