Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Data Market çözümleri kullanan BEST firması ne gibi kazanımlar elde etti?

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Data Market’in 20 senelik iş ortağı olan BEST Bilgi Teknolojileri ve İletişim Müdürü Haluk Metin, Data Market ile çıktıkları bu yolda hangi deneyimleri yaşadıklarını ve bu işbirliklerinin püf noktalarını şu sözlerle anlattı:

“Data Market’i hali hazırda 20 seneden fazladır tanıyorum. Ben de yine sektörün için 25 yılımı doldurmak üzereyim. Data Market hiçbir zaman kurumsal çizgisini değiştirmedi. Kurumsal çalışırlar, düzenlidirler ve stratejiktirler. Biz Data Market ile tanışıp da projelerimizi ilerletmeye başladığımız zaman size şöyle söyleyebilirim ki normal şartlarda 10 senede atabileceğimiz adımları 3-4 senenin içerisine sığdırdık. Birçok yeni teknolojiyi, sayelerinde önden takip edebiliyoruz. Kendi alanımızı ilgilendiren birçok proje için e-mail sunucularından, altyapı desteğine, kablosuz ağ desteğinden, güvenliğe kadar hemen her segment’te Data Market ile çalışıyoruz. IT sektörünün sonu gelmez. O yüzden biz, Data Market ile uzun soluklu bir yola çıktık ve bunu en iyi şekilde sürdürmek istiyoruz”.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=hOIeTVy7J8o&t=1s” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam