Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Hyland Yazılımın Türkiye’deki Tek Yetkili Çözüm Sağlayıcısı ve Distribütörüyüz!

Data Market, 2011 yılından itibaren Hyland yazılımın Türkiye’deki tek yetkili çözüm sağlayıcısı ve Distribütörü olarak çalışmaktadır. Ayrıca 2017 yılından itibaren teknik danışmanlık ekibimizle servis sağlayıcı olarak uluslararası danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 2020’de Hyland yetkinliğimiz Diamond statüsüne yükseltildi.

Hyland Danışmanlık hizmetlerinin alt yüklenicisi olarak İngiltere, Almanya, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde birçok projede yer aldık. Suudi Arabistan, Birleşik Emirlikleri ve Mısır’ı içeren MEA bölgesinde de profesyonel OnBase Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Geniş Hyland Danışmanlık ekibimiz, OnBase Installer, Workflow ve API sertifikalı üyelerden oluşur. 2011’den beri yüzlerce form, belge türü ve iş akışı kuralına ve binlerce satır Unity API koduna dayanan OnBase Projesi sayısını tamamladık. Unity Forms, Workview, Workflow, Advanced Data Capture ve Brainware teknolojilerinde çok güçlü bir uzmanlığa sahibiz. Ayrıca, birden çok uygulama, web ve veri tabanı sunucusuyla son derece karmaşık OnBase ortamları tasarlama yeteneğine sahibiz. Hyland ürünleri için özel satış, proje yönetimi ve çözüm geliştirme birimlerimiz bulunmaktadır.

Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam